RedDragon Forum

Pages: (3) [1] 2 3  ( Go to first unread post ) Closed TopicStart new topicStart Poll

> KliKurs #2: Olbrzymie oczekiwania
MieszaU
Written: Dec 18 2013, 14:20:41
Quote Post
Ogr

Group: Developerzy
Serwer PL: klikacz w Administrators
Serwer CZ: Imperator Mariboru

Uwaga na najnowsze zasady KliKursów: Każde wgranie scenariusza jest rejestrowane!

Zwycięzców i rankingi sporządzimy w trzech kategoriach wagowych: `raz kozie śmierć `, `do 3 razy sztuka` i `unlimited`.
Proszę jednak nie pomylić się np. z wybieraniem rasy, bo poprawienie tego to już dwa wgrania scenariusza.

W każdej kategorii zwycięzca otrzyma 1 Erdo i wieczną chwałę. Rozlosujemy też wśród wszystkich uczestników kilka pakietów VIP na całą erę.

===

Aby wziąć udział w konkursie należy mieć (założyć) księstwo w Szkole Gry i sklikać scenariusz KliKurs #2: Olbrzymie oczekiwania.

Olbrzym jaki jest, każdy widzi. GD ma oczekiwania, że olbrzym wystawi naprawdę solidny atak.
Scenariusz jest podobny do ostatnio klikanego na Orku, bo chcemy mieć jeszcze jedno porównanie tych ras.
Kryterium zwycięstwa - maks. ataku.

Klikurs trwa na co najmniej dzisiaj (środa) i jeszcze całe jutro (czwartek).

W tym temacie można dyskutować i komentować.

This post has been edited by MieszaU on Dec 18 2013, 14:26:24

--------------------
Cały czas staram się podnosić jakość swoich wypowiedzi, tak by nikomu nie wadziły. Jeżeli mimo to poczułeś się tą wypowiedzią obrażony lub urażony, proszę przeczytaj ją jeszcze raz i poszukaj czy obrażająca interpretacja jest jedyną możliwą. Jeżeli tak to proszę daj mi znać na PM co jest w niej nie tak.
Add to friends list
PM
mithrandir1982
Written: Dec 18 2013, 15:27:31
Quote Post
Berserker

Group: Użytkownicy
Serwer PL: HT , Pár avad Angmar ery 35 - 38 ; 41
Serwer CZ: never ever

Brak wyczucia rasy - klikałem olba 1 raz w życiu wink.gif - to mi brakło taczek.

Mam takie pytanie. Jak obecny wynik na danym gubie zostawię, a kolejne próby zrobię na innym państwie, to zaliczy się tego guba do "raz kozie śmierć" ?
Add to friends list
PMEmail PosterGadu-Gadu
GaLvao
Written: Dec 18 2013, 15:30:28
Quote Post
Golem

Serwer PL: Araneae
Serwer CZ: Niet!

Takze pierwszy raz w zyciu klikalem olba i pare bledow bylo, no nic probujemy dalej wink.gif
Add to friends list
PM
Futrzak
Written: Dec 18 2013, 17:11:44
Quote Post
Golem

Serwer PL:
Serwer CZ:

creaf: to 8,6m to za pierwszym podejściem? tongue.gif

--------------------
Obecnie: Skyrim

W pamięci na zawsze:
Jumping Rabbits [5 er//IMP/ 5x GDM]
Azeroth [4 ery//4x GDM], Czarna Kompania [2 ery//GDM], Reservoir Dogs [5 er//5x GDM], Sith Council [2 ery//GDM], Chess no Koma [2 ery//2x GDM], Shinobi [GDM], Illuminatus! [GDM], Imperium Grozy [GDM], Karsomir [GD], Delirium Tremens [GDM], Inspiration [GDM], HeroesUnion [3 ery//1x GDA], Krwawe Dranie [2 ery // PSO], Neptune [GDM], Chinatown [2 ery//1x GDW], The Dark Side [GDM], Digging Hamsters [GDA], Pandemonium [2 ery // GD // PSO], Pandora [GDA], Na spotkanie [GD], Boardwalk Empire [GDM], Heroes of the Storm [GD // PSO], Nasty Reptiles [GDA], River of Hope [2 ery//2x GDA//PSO], Forgotten Realms [GD]
Add to friends list
PMEmail PosterGadu-Gadu
creaf
Written: Dec 18 2013, 17:20:03
Quote Post
Saper

Serwer PL: Krwawe Dranie
Serwer CZ: offline

Tak tongue.gif
Add to friends list
PMEmail PosterGadu-GaduTlen
MAT23
Written: Dec 18 2013, 17:35:03
Quote Post
Kro-Draag

Serwer PL:
Serwer CZ:

Ja też 1 raz w życiu olba klikałem i oczywiście zapomniałem że zamiast gildii zło ma gildię wojowników biggrin.gif

--------------------
Ostatnio: Nasty Reptiles, Pg! ,SPQR, Pandora, Headquarters, 4 fun two, The Dark Side, Bractwo Cieni, King War. River of Hope, Lamki

szef
Add to friends list
PMEmail Poster
mithrandir1982
Written: Dec 18 2013, 17:51:17
Quote Post
Berserker

to już wiem, czemu tak słabo kliknąłem, qrna ;/ i kolejny raz w unlimited jedziemy. No nic jutro kliknę kolejne podejście. Ach ta gildia.

ps. To wszystko przez brak grafik specy rasowych... tongue.gif tongue.gif

komentarz: ps ma charakter prześmiewczy, żartobliwy itp. Nie miałem zamiaru komentowania pracy adminów, ani jej wyśmiewania
Add to friends list
PMEmail PosterGadu-Gadu
Futrzak
Written: Dec 18 2013, 18:03:46
Quote Post
Golem

Serwer PL:
Serwer CZ:

creaf: cholera, to zlamiłem strasznie, nie klikam co prawda olbów, ale 8,2 tylko mam sad.gif a wszystko przez to, ze nie dopatrzylem tego iż nie ma limitu budynków dla kupców :/ no ale Twojemu wynikowi ciezko bedzie zagrozić na moje, nice smile.gif

--------------------

W pamięci na zawsze:
Azeroth [4 ery//4x GDM], Czarna Kompania [2 ery//GDM], Reservoir Dogs [5 er//5x GDM], Sith Council [2 ery//GDM], Chess no Koma [2 ery//2x GDM], Shinobi [GDM], Illuminatus! [GDM], Imperium Grozy [GDM], Karsomir [GD], Delirium Tremens [GDM], Inspiration [GDM], HeroesUnion [3 ery//1x GDA], Krwawe Dranie [2 ery // PSO], Neptune [GDM], Chinatown [2 ery//1x GDW], The Dark Side [GDM], Digging Hamsters [GDA], Pandemonium [2 ery // GD // PSO], Pandora [GDA], Na spotkanie [GD], Boardwalk Empire [GDM], Heroes of the Storm [GD // PSO], Nasty Reptiles [GDA], River of Hope [2 ery//2x GDA//PSO], Forgotten Realms [GD]
Add to friends list
PMEmail PosterGadu-Gadu
creaf
Written: Dec 18 2013, 18:06:24
Quote Post
Saper

Serwer PL: Krwawe Dranie
Serwer CZ: offline

Już Telekom go przebił i to mocno smile.gif

e: kurde w warunkach nie ma że edu musi być na 15% tongue.gif

Wyniki 5% różny a zupełnie inaczej przeprowadzony klik tongue.gif Z tym odstawieniem koszar myślałem że zyskam przewagę ale jak widać dupa tongue.gif

This post has been edited by creaf on Dec 18 2013, 18:11:21
Add to friends list
PMEmail PosterGadu-GaduTlen
mithrandir1982
Written: Dec 18 2013, 18:11:24
Quote Post
Berserker

no to mam zajęcie na jutro. jeszcze się olba klikać nauczę ; p
Add to friends list
PMEmail PosterGadu-Gadu
Futrzak
Written: Dec 18 2013, 23:30:30
Quote Post
Golem

Serwer PL:
Serwer CZ:

C: kryterium jest tylko jedno z tego co widzę

w serii do 3 mi się Telekoma nie udało przebić, ale byłem blisko biggrin.gif 9,05, no niestety od olba specem nigdy nie byłem, przez 7 lat może raz olba miałem, ale nie jestem pewien biggrin.gif

E: ale jak tak patrze na te orki to siłka się jednak nie umywa do olba, bonus z E2 może i kuszący, ale mimo wszystko w rasówce stawiam na olba mrgreen.gif

This post has been edited by Futrzak on Dec 18 2013, 23:34:50

--------------------

W pamięci na zawsze:
Add to friends list
PMEmail PosterGadu-Gadu
mithrandir1982
Written: Dec 19 2013, 13:02:58
Quote Post
Berserker

jak kliknąć tego olba to już wiem... (dopracować wymazywanie muszę tylko wink.gif

ps. W klik kursach warzywi się guby, żeby wyciągnąć jak największą wartość do statystyki - zaliczenia.

ps. Żadnego innego guba tak zważywić nie musiałem. Ten gub po przeliczeniu jak nie dostanie złodziejami / magią / atakami to w następny dzień spadnie siła o 90% laugh.gif laugh.gif

lekka miazga cool.gif cool.gif
Add to friends list
PMEmail PosterGadu-Gadu
darkmag81
Written: Dec 20 2013, 17:42:58
Quote Post
Nowicjusz

Serwer PL:
Serwer CZ:

Klik-konkursy to dobra sprawa - Mi się podobają, nawet mimo tego, że wyniki mam co najmniej cienkie tongue.gif
Wymagają specjalnego podejścia do kliku, bo nie ma mowy o jakimś przygotowaniu guba na kolejny dzień wojny, ale na dobrą sprawę czy nikomu nie zdarzyło się maxować siłki na chama w ostatnie 17 tur - grając pod ostatnie przeliczenie? - ot taki akt rozpaczy albo szkolenie genków w pierwszej wojnie tongue.gif
A tak poza tym to pierwszy i drugi konkurs nie dawały możliwości totalnego zwarzywienia tongue.gif

Gdzie następny konkurs? Najlepiej to dać dwa i Wszyscy będą mieli spokojne Święta smile.gif
Add to friends list
PM
mithrandir1982
Written: Dec 20 2013, 18:37:28
Quote Post
Berserker

QUOTE (darkmag81 @ Dec 20 2013, 17:42:58)
A tak poza tym to pierwszy i drugi konkurs nie dawały możliwości totalnego zwarzywienia tongue.gif

czyli juz wiadomo, ze brakuje Ci PZtów cool.gif cool.gif
Add to friends list
PMEmail PosterGadu-Gadu
MieszaU
Written: Dec 20 2013, 18:40:39
Quote Post
Ogr

Group: Developerzy
Serwer PL: klikacz w Administrators
Serwer CZ: Imperator Mariboru

Klikać jeszcze dzisiaj, klikać!

Jutro od rana będzie następny KliKurs i siądę do podsumowania pierwszych dwóch.

--------------------
Cały czas staram się podnosić jakość swoich wypowiedzi, tak by nikomu nie wadziły. Jeżeli mimo to poczułeś się tą wypowiedzią obrażony lub urażony, proszę przeczytaj ją jeszcze raz i poszukaj czy obrażająca interpretacja jest jedyną możliwą. Jeżeli tak to proszę daj mi znać na PM co jest w niej nie tak.
Add to friends list
PM

1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

Topic OptionsPages: (3) [1] 2 3  Closed TopicStart new topicStart Poll