RedDragon Forum

Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Narzeknia na śmierć RD i inne, No kurde, ponarzekaj sobie :P
Strategos
Written: Sep 19 2018, 1:01:41
Quote Post
Ogr

Group: Użytkownicy
Serwer PL: FNM
Serwer CZ: to rd.cz jeszcze istnieje?

No to ponarzekam sobie:

Post, który napisałem w zlotach w maju ciągle jest najnowszy.... W dodatku Holas to kutas i skasował (na twardo - z dysku) galerię zdjąć ze zlotów.

MsU chyba poszedł do normalnej roboty, czxyli jak on to mówił: 'na wyrobnika'. Mam nadzieję, że dostał niezłą kasę. Tyle lat doświadczenia w utrzymywaniu i poprawianiu nieczytelnego (pisanego na kolanie przez studentów na zaliczenie biggrin.gif ) kodu to warte co najmniej z 6 koła netto.... Możliwe, że nawet 10+ jako senior poprawiacz i urtzymywacz kodu biggrin.gif

Nie będzie już nowych GD. W jaki niby sposób mieli by sie pojawić??11 Kiedyś nowi GD pojawiali się bo zakładali koalki w odmętach top200. Teraz gdy jest paręnaście koalek to jak mają potrenować...

W dodatku kolano mnie boli biggrin.gif

EDIT: gra umiera nadspodziewanie powoli. Jako stary GD staram się to strategicznie zutylizować biggrin.gif

This post has been edited by Strategos on Sep 19 2018, 1:04:02

--------------------
Bo ja mam zęby w dupie, mam kły, trzonowe i siekacze w odbytnicy..
Add to friends list
PMUsers WebsiteGadu-Gadu
Przema2011
Written: Sep 19 2018, 15:45:19
Quote Post
Strażnik Nocny

Serwer PL:
Serwer CZ:

Ech, zagrałbym sobie w RD, ale rzeczywiście, niedoświadczony gracz nie ma tu czego szukać. Znów dostanę 3 zasadzki w jeden dzień laugh.gif

--------------------
QUOTE (Enbem)

Do Przemy

Wśród orszaku ludzi w fantazję ubogich,Gdzie chłód lawiny słów wciąż panuje srogi,Tylko Twoje zgłoski przynoszą mi radośćInnym smętnym chwilom czyniąc nagle zadość.Zatem, niegodny Twych słów, posłaniec serwera,Proszę, niech Twoje posty stanowią kierat.Dla tych wszystkich, co wątpią w tęczową siłę,Spraw by to miejsce było barwne i miłe.Twórz rasy, zapytaj o smoka rodzinę,Reanimuj mekkę, pisz w każdą godzinę.Spłódź posty przepiękne i od gniewu czyste.Rozpierniczaj mnie dalej jak dotąd system.
Add to friends list
PMEmail Poster
Hatencjusz
Written: Sep 20 2018, 11:07:20
Quote Post
Nowicjusz

Serwer PL:
Serwer CZ:

Jakoś od pół roku zbieram się do rozpoczęcia gry. Rozumiem, że nie warto się zbierać dalej smile.gif?

This post has been edited by Hatencjusz on Sep 20 2018, 11:39:34
Add to friends list
PMEmail Poster
Przema2011
Written: Sep 20 2018, 14:56:33
Quote Post
Strażnik Nocny

Serwer PL:
Serwer CZ:

QUOTE (Hatencjusz @ Sep 20 2018, 11:07:20)
Jakoś od pół roku zbieram się do rozpoczęcia gry. Rozumiem, że nie warto się zbierać dalej smile.gif?

Dawaj, założymy koalicję w nowej erze i wszystkich wykosimy tongue.gif Mam już nawet nazwę!

--------------------
QUOTE (Enbem)

Do Przemy

Wśród orszaku ludzi w fantazję ubogich,Gdzie chłód lawiny słów wciąż panuje srogi,Tylko Twoje zgłoski przynoszą mi radośćInnym smętnym chwilom czyniąc nagle zadość.Zatem, niegodny Twych słów, posłaniec serwera,Proszę, niech Twoje posty stanowią kierat.Dla tych wszystkich, co wątpią w tęczową siłę,Spraw by to miejsce było barwne i miłe.Twórz rasy, zapytaj o smoka rodzinę,Reanimuj mekkę, pisz w każdą godzinę.Spłódź posty przepiękne i od gniewu czyste.Rozpierniczaj mnie dalej jak dotąd system.
Add to friends list
PMEmail Poster
Strategos
Written: Sep 20 2018, 19:10:13
Quote Post
Ogr

Załóżcie koalkę, co wam szkodzi smile.gif

Przema: zasadzek nie dostaniesz bo nie ma koalek, które chciały by się zasadzać.

--------------------
Add to friends list
PMUsers WebsiteGadu-Gadu
Hatencjusz
Written: Sep 22 2018, 21:44:05
Quote Post
Nowicjusz

Serwer PL:
Serwer CZ:

QUOTE (Przema2011 @ Sep 20 2018, 14:56:33)
Dawaj, założymy koalicję w nowej erze i wszystkich wykosimy tongue.gif Mam już nawet nazwę!

Niech zgadnę "Nie wiem co klikam, ale klikam"?

tongue.gif
Add to friends list
PMEmail Poster
Przema2011
Written: Sep 23 2018, 12:57:51
Quote Post
Strażnik Nocny

Serwer PL:
Serwer CZ:

Zwycięskie Równiny biggrin.gif

--------------------
QUOTE (Enbem)

Do Przemy

Add to friends list
PMEmail Poster
Hatencjusz
Written: Sep 23 2018, 21:59:46
Quote Post
Nowicjusz

Serwer PL:
Serwer CZ:

QUOTE (Przema2011 @ Sep 23 2018, 12:57:51)
Zwycięskie Równiny biggrin.gif

Może bardziej "Równiny Zwycięzców?!

Tak czy inaczej - jestem w tym smile.gif
Add to friends list
PMEmail Poster
Przema2011
Written: Sep 24 2018, 8:19:15
Quote Post
Strażnik Nocny

Serwer PL:
Serwer CZ:

No w sumie to byłaby ciężka sprawa, bo o GD trudno, a mało kto byłby w stanie się tego wszystkiego nauczyć, żeby dobrze dowodzić. Ja mam doświadczenie tylko w śmieszkowaniu i nieco w impowaniu, ale w wojnach już nie za bardzo. unsure.gif

This post has been edited by Przema2011 on Sep 24 2018, 8:19:34

--------------------
QUOTE (Enbem)

Do Przemy

Add to friends list
PMEmail Poster
Strategos
Written: Sep 25 2018, 19:37:24
Quote Post
Ogr

Teraz to większośc graczy to byli GD....
Jakby to była szkoleniówka to pewnie ktoś by podowodził....

--------------------
Add to friends list
PMUsers WebsiteGadu-Gadu

1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll