RedDragon Forum

Pages: (2) [1] 2  ( Go to first unread post ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Topki, 26 era
Zyklon
Written: Jun 15 2011, 9:38:33
Quote Post
Ogr

Group: Administratorzy
Serwer PL: Jumping Rabbits
Serwer CZ:

Zapraszamy do tworzenia topek obrazujących bieżącą sytuację na serwerze.

W tym topiku umieszczamy jedynie topki!

W przypadku topek obrazkowych dozwolone są miniaturki linkujące do większych obrazków.
Dla osób ze słabszymi łączami topki obrazkowe są sporym utrudnieniem, zwłaszcza jeśli jest ich kilka na jednej stronie.
Jeśli nie możecie wstawić miniaturki to wtedy dozwolone są linki do obrazków.

Link do komentarzy

Link do generatora topek autorstwa Devilana

--------------------
Mieszkam, mieszkam, mieszkam w wieży Babel
A piętro niżej mieszka diabeł
Gdy idę wyrzucić śmieci przybijam mu grabę
Znam zasadę, złotą zasadę
Tysiące złotych zasad.Wyrosłem w lasach, mam kurz na adidasach
Add to friends list
PMEmail PosterGadu-Gadu
Okobar
Written: Jun 15 2011, 12:42:54
Quote Post
Berserker

Group: Użytkownicy
Serwer PL: emerytura....
Serwer CZ: już nie... i nigdy więcej....

topka czysto rekreacyjna - bez większej wartości analiztyczno-merytorycznej... czyli po prostu taka na dobry początek - żeby nam te topki w tej erze obrodziły i w ilość i w jakość... Oczywiście można na mnie marudzić i wytykać błędy - jak będzie mi się chciało to poprawię
SH ręcznie nie będę poprawiać - Devilan niech to zrobi w generatorze biggrin.gif

[*] [+32] Neptune - 162.5k gleby i 0 siły
koalka pod nową nazwą, przynajmniej do tej pory nie kojarzyłem, pachnie Kantarem. Jedyne co o nich mogę na dzień dzisiejszy powiedzieć to że opanowali naprawdę porządnie rozbudowę początkową.Ciekawostką jest inteligencja GD na gubie Naiad, który pisze dziwne posty na deklaracjach Rasówka: 2xElfy; 2xKrasnoludy; 1xHobbici; 2xGobliny; 3xBr-Ougowie; 1xEnty; 2xMeduzy;

[*] [+10] Chaos A.D. - 158.9k gleby i 0 siły
Znana koalka, starzy wyjadacze. Siedzą pod parasolem,nie będą robić zasadzek i nie będą budować PSO - czyli nuuuuddddnnnaa koalka smile.gif Opanowali rozbudowę tylko ciut gorzej niż NeptuneRasówka: 3xBr-Ougowie; 4xPlemiona Feniksa; 3xEnty; 3xMeduzy;

[*] [+1] Talia Smoków - 164.3k gleby i 0 siły
Stara koalicja Olbiego, jak zwykle jeden z kandydatów do ścisłej topki... Umówiona wojenka z Camorrą... Na tą chwilę maja największy topik na forumRasówka: 4xElfy; 3xKrasnoludy; 2xGobliny; 2xBr-Ougowie; 1xPlemiona Feniksa; 1xMeduzy;

[*] [+14] Wolves - 152k gleby i 0 siły
Koalka Wickeda, wyglądają na silnych, ale wyjdzie w praniu. Simują całkiem fajnie, umówili już wojenkę z Morbid Angel Vasyla... wydaje mi się (subiektywnie) że szybko wygrają...Rasówka: 2xElfy; 2xKrasnoludy; 3xGobliny; 3xBr-Ougowie; 3xGnomy;

[*] [+18] RuskiCyrk - 143.9k gleby i 0 siły
Umówiona wojna z Battlesheeps, ukrywaja się pod Parasolką - deklarowane nie robienie zasadzekRasówka: 1xElfy; 4xKrasnoludy; 1xHobbici; 2xGobliny; 2xOżywieńcy; 1xGnomy; 1xPlemiona Feniksa; 1xMeduzy;

[*] [+19] Belhaven - 149.5k gleby i 0 siły
Wielki powrót Belhaven (mam nadzieję) czy moze tylko krótki ponowny epizod? Dzięki Reigsowi będą zapełnione topiki o multi... Ale na początek - wojna 1v1 z Sesją RPG 13 latków...Rasówka: 2xKrasnoludy; 2xHobbici; 2xOżywieńcy; 2xBr-Ougowie; 2xGnomy; 2xPlemiona Feniksa; 1xMeduzy;

[*] [-6] Sh-Éire - 184.1k gleby i 0 siły
Wersja Eire dla SH, samych SH... ciekawy pomysł Perhelisa, zobaczymy czy wypali (mam nadzieję że nie- po prostu nie lubię SH). pod Parasolką, deklaracja nie robienia PSO i zasadzekRasówka: 13xElfy;

[*] [+13] Exodus - 143.5k gleby i 0 siły
Koalka Ureusa, jedni nazywają go boskim Ure, inni burakiem, ale przecież wiemy że w RD jest tylko jeden burak smile.gif Jak zwykle kolaka bedzie wysoko, no chyba że znów coś im nie wyjdzie... Osobiście trzymam kciuki. Umówili wojenkę z Birds of WarRasówka: 4xElfy; 1xKrasnoludy; 1xOżywieńcy; 2xBr-Ougowie; 3xGnomy; 1xEnty; 1xMeduzy;

[*] [+20] Tymczasowa - 129k gleby i 0 siły
Koalicja Słonia lub beretty, ugadana wojenka z Lords of Shadow, jeszcze pod parasolikiem... Cóż można o nich więcej powiedzieć? zobaczymy w praniu....Rasówka: 2xElfy; 3xKrasnoludy; 2xGobliny; 2xOżywieńcy; 2xGnomy; 2xPlemiona Feniksa;

[*] [-8] Drużyna Peruna - 161.5k gleby i 0 siły
nowa nazwa, znani gracze... Widze ktoś miał chęć na klimaty starosłowiańskie... ugadana wojenka z FutharkiemRasówka: 2xElfy; 3xKrasnoludy; 2xGobliny; 3xBr-Ougowie; 2xPlemiona Feniksa; 1xMeduzy;

[*] [-3] SPQR - 143.6k gleby i 0 siły
cóż, kolejna koalka która nie robi zasadzek i nie będzie bawić się w PSO. Cóż to ich wybór... jeszcze nie ugadali przeciwnika, a przynajmniej nie oficjalnieRasówka: 4xElfy; 1xKrasnoludy; 1xHobbici; 2xGobliny; 1xOżywieńcy; 1xBr-Ougowie; 1xGnomy; 2xPlemiona Feniksa;

[*] [-1] Camorra - 153.1k gleby i 0 siły
Koalka siwersa, walczyć będą z Talią Smoków...Znów starzy gracze ukryci pod nową nazwą... Cóż jak co erę smile.gifRasówka: 2xElfy; 2xKrasnoludy; 2xHobbici; 3xGobliny; 2xBr-Ougowie; 2xMeduzy;

[*] [-10] Éire - 157.5k gleby i 0 siły
Główna koalka Perhelisa, standardowo będzie Nką... Wojenka ugadana z The Lord of TheRings i jak zwykle bedę im kibicowaćRasówka: 4xElfy; 2xGobliny; 2xOżywieńcy; 2xBr-Ougowie; 3xGnomy;

[*] [+27] Slipknot - 111.5k gleby i 0 siły
powrót Grubaluka i jego koalki, 9 gubówka - czyli mozna pochwalić za sim początkowy. Ugadana wojenka z Armia z pod szafy...powinni (ale tylko powinni) zakończyć ją na swoją korzyść Rasówka: 2xKrasnoludy; 1xHobbici; 1xGobliny; 1xOżywieńcy; 2xBr-Ougowie; 1xPlemiona Feniksa; 1xEnty;

[*] [-9] HeroesUnion - 149.5k gleby i 0 siły
cóż tu można powiedzieć... Edi... i jeszcze nie Nka.. tyle w temacieRasówka: 4xElfy; 2xKrasnoludy; 1xGobliny; 2xBr-Ougowie; 2xGnomy; 2xPlemiona Feniksa;

[*] [-9] Chyba Ty! - 140.6k gleby i 0 siły
hmmm, nazwy gubów jak dla mnie zbyt dziecinne.. ale każdy lubi coś innego.Wojna z Holy BastardsRasówka: 3xKrasnoludy; 2xHobbici; 2xGobliny; 3xOżywieńcy; 1xBr-Ougowie; 1xGnomy; 1xMeduzy;

[*] [+18] Ulfhednar Hird - 116.7k gleby i 0 siły
jesli to ta sama koalka co kiedyś... to fajnie... Jeśli nie - to też fajnie.Jeszcze pod parasolem, nazwy gubów z dodatkiem skrótu nazwy koalki - stara szkoła :)na dzień dzisiejszy - 11 gubówRasówka: 2xElfy; 1xKrasnoludy; 1xHobbici; 1xGobliny; 1xOżywieńcy; 3xBr-Ougowie; 1xGnomy; 1xPlemiona Feniksa;

[*] [-13] Birds of War - 149k gleby i 0 siły
Wojenka z Exodusem - lotnicze nazwy gubów, impuje Qtashi, dowodzić podobno miał zwolo. Zobaczymy Rasówka: 4xGobliny; 2xOżywieńcy; 2xBr-Ougowie; 2xGnomy; 1xPlemiona Feniksa; 2xOrkowie;

[*] [+24] Lands - 109.8k gleby i 0 siły
Na dzień dzisiejszy - deklarka o nierobieniu zasadzek... Nazwy gubów z członem Land, ciut schematyczne, ale w pewien sposób klimatyczne. Brak jakichkolwiek oficjalnych informacji o planach wojennychRasówka: 1xElfy; 2xKrasnoludy; 1xHobbici; 2xGobliny; 1xOżywieńcy; 3xBr-Ougowie; 2xGnomy; 1xPlemiona Feniksa;

[*] [-10] Fortune Faded - 146.5k gleby i 0 siły
Koalka Łososia, wojenka ugadana z Mar-nu-Falmar, ich topik wojenny w tej chwili jest na drugim miejscu pod względem wielkości. Cóż, ponownie będą pewnie w topce, ale pewnie znów nie na szczycie...Rasówka: 1xElfy; 3xKrasnoludy; 1xHobbici; 3xGobliny; 3xBr-Ougowie; 2xPlemiona Feniksa;

[/LIST]
    Podsumowując:

• awansów: 3

• spadków: 9

• bez zmian: 0

• nowych: 8

Top20 opuściły koalicje:

• Code Geass

• Battlesheeps

• Gods of War

• Mar-nu-Falmar

• Bluddflagg Waagh!

• Lords of Shadow

• The Lord of theRings

• Morenowe Wzgórza

]
    Ceny na targu (sprzedaż):

• user posted image za 88 user posted image

• user posted image za 93 user posted image

• user posted image za 102 user posted image

• user posted image za 9.3 user posted image

TOP20Generator by DevilaN

This post has been edited by Zyklon on Jun 21 2011, 21:57:44

--------------------
w pamięci: Czarna Kompania(IMP), Imperium Grozy(IMP), Glenn Cooks Company(IMP), Queens(IMP), Kompania Kadrowa(IMP), Aces High (IMP), Dom Rozkoszy (IMP), Black Company(IMP),Karsomir(GD), Head Hunters(GD), Bildenberg(GD), Diabły polskie(GD), Wyjęci Spod Prawa(GD), Queen(GD), Psotnicy(GD), Strażnicy Lasu(GD), Fire Pact(GD), Krwawy Kult Żubra(GD), Imperium Perskie(GD), Death Sentence(GD), Kraina Chichów(GD), Flying Circus(PSO), Yeah 2, Dark Allies, Viara, Wataha, Kuferek, MINISTERSTWO, Da Pingus Party, Warzywniak, Wisdom Core, Łowcy Skalpów, Zdrowie na Budowie, Jumping Rabbits, Dębowy Gaj, Via Sanguinius, Suweniry Zapomnienia, Claymore, Tolarian Academy, 4fun, CBA, Anonymous, Straż Miejska Ankh-M, zaMieszani, River of Hope, The Dark Side, Mafia, Wioska Smerfów, Order of Chaos, King War, Ochotka, Bractwo Cieni, Panzerwaffe i kilka innych których nazw już nie pamiętam...:P i jedna koalka której nazwy nie chcę pamiętac...
Add to friends list
PMEmail PosterGadu-GaduMSN
Valdor
Written: Jun 16 2011, 21:56:38
Quote Post
Paladyn

Group: Moderatorzy
Serwer PL: Code Geass <3
Serwer CZ: Może kiedys...

Topka z serii "a bo mnie zmusili". Dla świętego spokoju zrobiłem TOP10... Tak wiem, nie należy do pro topek, ale ważne że coś jest tongue.gif Nie wieszać mnie że słaba bo wiem o tym tongue.gif Niestety nie mam wspomagaczy typu zioło albo wódka a i godzina późna jak na mój mózg...

[list=1][*] [+17] Birds of War - 381.7k gleby i 0 siłyW dzisiejszym dniu na T-O-P 1 są wojenne ptaszki! W sumie nikogo to nie dziwi... Jak to ptaszki latają sobie z góry na dół i odwrotnie. Znęca się nad nimi psychicznie nie kto inny jak Zwalony(Zwolo) ptaszek!!! A za dzioby w koalce trzyma niezwyciężony i nie ugięty...

Gołąbek QTASHI!

[*] [+18] Fortune Faded - 377.3k gleby i 0 siłyNa 2 miejscu tuż za Gołąbkiem i Zwalonym ptaszkiem siedzi Los i spółka! Jak widać sim idzie bardzo dobrze i opanowali na bardzo wysokim poziomie umiejętność spamowania czerwonym kółeczkiem! Ich rekordzista White potrafi kliknąć aż 35 razy w 1 sekunde!! To istny rekord! Jemu nawet nie straszne są limity turowe. Nie ważne czy ma 1/17 czy 1/49 i tak zawsze kliknie więcej!

[*] [+7] Drużyna Peruna - 359.8k gleby i 0 siłyNa 3 miejsce awansowała Drużyna Peruna.
Uwaga, uwaga nazwa może nie pozorna a to jest drużna której liderem jest bóg grzmotów i piorunów! Wrogowie strzeżcie się... Jeżeli chcecie aby wasze wiejskie chaty ze słomy były całe radze uciekać...

Koalka mi nie znana i nic sensownego nie mogę napisać sad.gif

[*] [+12] Chyba Ty! - 362.1k gleby i 0 siłyNa 4 miejscu mistrzowie ciętej riposty... Prosty przykład: Śmierdzisz gównem! Odpowiedź: CHYBA TY! Nic dodać nic ująć tongue.gif
Zobaczymy jak nasi miszczowie sprostają wyzwaniom topki.

To co wyżej sad.gif

[*] [+25] Lords of Shadow - 359.4k gleby i 0 siłyPanie i Panowie TOOOOP 5 naszego konkursu "zjedź klej, bądź gej" zamykają SŁITAŚNI LORDOWIE CIENIA!! Taaaak! Yeee! Publiczność szaleje! A kogo mamy na pokładzie? Sami czarni...-.- Psychopata który dowodzi tą koalką to nie kto inny jak Klopsik!(Klosiu) Zdaje się że pomaga mu zapchlony słituś Łejvuś!(Wave) Za pyski w koalce trzyma jakaś imitacja Słonicy, ale kto to widział żeby Słoń był ciemny...-.-

[*] [-3] Talia Smoków - 358.9k gleby i 0 siłyA co my tutaj mamy? Jakaś Talia i do tego są na nich legendarne Smoki którymi opiekował się boski Ure! Teraz podobno zmienił się władca legendarnych kart. Krążą jakieś plotki że został nim nie jaki Grubaluk alias Gruby, ale co ja tam moge wiedzieć... Stworzycielem kart jest Olbracht

[*] [+22] Code Geass - 354.4k gleby i 0 siłyOoo... 1 erowa koalka i nawet umie simować biggrin.gif Zobaczymy czy dziewczynka z zielonymi włosami gdzieś ich zaprowadzi...
Geass to moc królów która daje niewyobrażalną moc...Zobaczymy czy będą wstanie coś zdziałać. Rygor w koalce jak i znęcanie się psychicznie nad klikami prowadzi Valdor.

[*] [-6] Chaos A.D. - 329.1k gleby i 0 siłyHmm... śmierdzi mi tutaj Edim, ale co ja tam mogę wiedzieć? tongue.gif Zobaczymy czy Chaos spotka taki sam los jak przeklętego HU! Czy również mogą rozwiązać koalke i abdykować guby? Zobaczymy. Chaos na serwerze stwarza Talim.

[*] [-4] RuskiCyrk - 319.1k gleby i 0 siłyRuskie! Ludzie wojna bedzie! A nie to tylko cyrk z Yaneznayu na czele. Przy jego zajefajnych akrobacjach z wódka i piłką plażową pomagają mu Duchu RETARD, Rumcajsek. Koalka taka pół na pół, czyli ma lamy i ma świerzaki w składzie tongue.gif

[*] [+5] HeroesUnion - 310.7k gleby i 0 siłyO nie... Czy to nie ta koalka którą przeklą Boski Ure?! TAK!! TO ONA! To koalka która ma zostać zjechana niżej niż Administrators! Czy Boski Ure dopełni przysięgi? Czy też jego boskie słowo nic nie znaczy? Dowiemy się wkrótce! Koalka pod nadzorem Ediego a walkę z klątwą prowadzi Dragoth.

This post has been edited by Valdor on Sep 26 2011, 19:26:10

--------------------
Kiedyś:Korona(PSO), Wolves Herd(PSO);2xKondotierzy, 3xTymczasowa[GD]Klass Scent,Wełnisty Legion, Stary Świat, Group of Super Error[GD]Zanpakutou[imp]Sojusz Jedenastu,Ognisty Wiatr,Bractwo Księżyca[GD]Heaven, Desantowe Kociaki[GD]Straż Ank-Morpok[Imp/GD]2xBirds of War[GD]Tere Fere Ups!, 2xCode Geass[Imp/GD]Holy Bastards[GD]Mar-nu-Falmar[GD]RuskiCyrk[GD]Wolves[GD]Burdello Bum Bum, 5xKorona[GD]Pandora Hearts[Imp/GD]LegioValeriaVictrix[ViceImp]Tortuga[GD]Pretty Ugly Bastards[kolor]Chłopcy do bicia,Talia Smoków[GD]Telekomunikacja, FermiLab[GD]Ultimate Fighting[GD]zaMieszał, Shinigami[IMP]EltoMafia[GD]Tolarian Academy, Heaven shall tremble[GD]3x4fun, 3xWesoła Karetka, Insane Renegade Army, Konfederacja, Order of Chaos, Felidae, Dobranocka, Koniec RD, Definitywny KoniecRD, Nassau i inne ale trudno spamiętać...

Obecna:Administrators, Mrok Północy, Wolves Herd, Frets on Fire
Add to friends list
PMEmail PosterGadu-Gadu
Zyklon
Written: Jun 19 2011, 20:32:38
Quote Post
Ogr

Serwer CZ:

Topka Informacyjna

Dzięki wszystkim,którzy odpowiedzieli.

Zadałem takie pytania :

1. Kogo zgarnąłeś? Podaj gdków oraz klikaczy.
2. Z kim 1 wojna i jak oceniasz przeciwników?
3. Według Ciebie,jaki jest poziom serwa? Jakie koalki będą walczyć o wygrana?
4. Jakieś szczególne plany na obecną erę?
5. Jak podoba Ci się pomysł z koalkami 13 osobowymi?

QUOTE (Top20Generator)
TOP20 7. dzień 26. ery

1. [0] Birds of War - 395.1k gleby i 0 siły

1.GD Zwolo, Wodzu, Valdor
      Klikacze Tomo, Gunzz, Kreska, Jack Mormon, Wojto, Rastia, Capone, Depek, Scyth3
    2.Wojna sojusznicza z Exodusem, wojna zapowiada się ciekawie i wyrównanie, ale liczę na naszą wygraną.
    3.Poziom serwera raczej ciężko ocenić ze względu na niewielką ilość koalicji, do walki o wygraną raczej staną starzy wyjadacze:-) Główni faworyci to koalicja Chyba Ty!, duże szanse ma Drużyna Peruna, Camorra, Neptune.
    4.Zwolo ma pokazać klasę i wygrać wszystkie wojny, oraz postawić PSO :-)
    5.Pomysł nic nie wnosi, nic nie zmienia na lepsze. Większość ostatnich pomysłów, spycha RD w nicość i raczej nie wiele czasu już zostało, aż całkowicie upadnie.

2. [0] Drużyna Peruna - 390.2k gleby i 0 siły

1. GDW/Z Lisek
        GDM YaNeZnayu,
        klików dużo wymieniania tongue.gif, ale skład eksperymentalny (pierwsza era istnienia koalki).
    2. Futhark - za bardzo nie znam koalki, więc nie mogę się wypowiedzieć - liczę jednak na wyrównaną i ciekawą wojnę.
    3. Wydaje się, że poziom najniższy w historii. Moim faworytem do największej liczby pkt w ladderze jest LoTR, ale czy wygrają erę... niekoniecznie.
    4. Bić się 1v1.
    5. Podoba się. Na oceny przyjdzie czas po zakończeniu ery.

3. [+4] Lords of Shadow - 386.3k gleby i 0 siły

1. Zależy co rozumiesz pod pojęciem zgarnąłeś :-) sami przyszli w większości przypadków :-) Zresztą z nazw księstw raczej nie ma problemu dowiedzieć się kto jest kim, no może brakuje tam tylko Likk'a który się na doczepkę przyjął
    2. Wojna z Tymczasową, znam tą koalicję prawie od podszewki przez to, że trochę w niej grałem {{smm Myśle, że wojna będzie ciekawa, Beretta w tej erze wzmocnił trochę skład plus dodatkowo chłopaki się sporo nauczyli {{smm
    3. Poziom serwera jest zbyt wyrównany, żeby móc jednoznacznie ocenić koalicje mające największe szanse na zwycięstwo. Myślę, że po drugiej wojnie będzie można zacząć spekulować na ten temat {{smm
    4. Nic szczególnego. Świetnie się bawić jak zwykle. Zagrać lepiej jak w poprzedniej erze.
    5. Chyba jedna z najbardziej kłopotliwych zmian dla IMP'a... musiałem podziękować czterem zaufanym klikaczom, co nie było dla mnie zbyt łatwe i przyjemne. Pomysł podoba mi się średnio, ale jest jeszcze za wcześnie aby go oceniać.

4. [+2] Wolves - 387.6k gleby i 0 siły

1. Honzig jako GDZ,
        Wicked GDM/GDZ
    2. Morbid Angel - nie znam ich, ale sądzę że długo to nie potrwa jeżeli się do nich mylę to chętnie oddam ww w zamian za dobry exp
    3. Nie ma dużo topowych koalicji w tej erze chociażby NC czy KD, więc raczej będzie nudno na koniec ery...
    4. Wygrać chociaż 1 wojnę, a potem starać się i nie lamić
    5. Wyjdzie w praniu

5. [+9] Camorra - 382.1k gleby i 0 siły

1. imp-sivers,
       foto prelate-GDW
       szar-GDM
    klikacze : padre Insukk,evny, kapi,seph, mac2k emo, zwolo, mariopan, Jarekwwl Zozzol, Zeus
    2. Wojna z talią smoków, przeciwników oceniam na mocnych średniaków skład maja dobry GD trochę poza forma bo dawno nie dowodził a jak dowodził to tez szczególnie nie błyszczał, szanse oceniam 50/50
    3.Poziom ocenia się w porównaniu do czegoś zwykle wiec myślę ze dno serwera sprzed kilkunastu er to teraz jest: KELTOI ,LOTR, CAMORRA, NEPTUN, (DRUŻYNA PERUNA ścisły top,
    4. Wygrać ladder
    5. Mi sie podoba, na 17stke nie miałem czasu koalka by nie powstała pewnie gdyby nie to ze weszły 13 gubówki

6. [-1] SPQR - 386.1k gleby i 0 siły

1. skład jak w zeszłej erce - żadnych zmian, zero nowych klików
    dowódzctwo
    Imperator- Wilku,
    GDSpam - Osmogard,
    GDW - Arokh,
    GDM - Phantom,
    GDO - Rik,
    3. Poziom serwera znaczac ponizej oczekiwan - wyrownalo sie przez zmiany -
    4. Jesli chodzi o plany to TOP3 w ledderze nam wystarczy - w koncu to tylko wakacyjna era
    5. 13- gubowki do przetestowania pomysl dobry efektow w postaci wiekszej liczby koalicji poki co nie widac

7. [-3] Fortune Faded - 385.6k gleby i 0 siły

1. GDW Big/Los, GDM Konował/Czacha
    2. Mar-nu-Falmar
    3. Słaby, Wygan chyba jest głównym kandydatem na razie nie widzę nikogo innego.
    4. Wygrać co się da a później się zobaczy biggrin.gif
    5. Może być, fajna odmiana na wakacje.

8. [-5] Talia Smoków - 385.6k gleby i 0 siły

1. GDW/Z Grubaluk, GDM Sabagust, klików dużo wymieniania tongue.gif, ale skład generalnie na podstawie zeszłoerowego.
    2. Camorra - bardzo ciekawa i mocna koalicja, wojna będzie wyrównana, a wynik może być w każdą stronę.
    3. Wydaje się, że poziom najniższy w historii. Moim faworytem do największej liczby pkt w ladderze jest LoTR, ale czy wygrają erę... niekoniecznie.
    4. Bić się 1v1.
    5. Podoba się. Na oceny przyjdzie czas po zakończeniu ery.

[/color]

9. [-1] Neptune - 378.7k gleby i 0 siły
    1. Imp/GDW/GDM2 - Kantare
    GDM - Arleus
    GDZ - Honzig
    GDW2 - Likk
    GDO - Kreaven
    Klikacze: Lopez,Kodzio,Shotoro,Hamster,Creaf,Zozzol,Hraval,Zyklon,Bobi
    2. wojna z Nemesis, przeciwnik jak każdy, nie można lekceważyć, ale trzeba grać swoje:-)
    3. poziom serwera jest niski, dużo topkowych koalek nie powstało, ciężko określić, kto poza Neptune i Keltoi będzie walczył o zwycięstwo:-)
    4. nie zapić żadnego przeliczenia:-) wygrać wszystkie wojny i postawić PSO{{pul
    5. pomysł świetny{{smm łatwiej wszystko ogarnąć i zajmuje to mnie czasu

10. [0] Chaos A.D. - 385.3k gleby i 0 siły

1. gdw talim, gdm skrzypek, gdz amraam
    2. alternatywy 4, moze byc ciekawie
    3. poziom mozna oceniac w roznych aspektach, smiesza mnie osoby tworzace koalki majac 0 pojecia o polityce
    4. nie chce mi sie przepisywac grafikow, lazurowe wybrzeze ogolnie
    5. do bani

11. [+5] Battlesheeps - 378.8k gleby i 0 siły

1. Ja to w tym momencie Zosia-samosia :-) - GDków brak zdeklarowanych na chwilę obecną, ale myślę, ze cos Gunzz (Fireerif zdaje się nick na forum) pomoże w ogarnianiu. A kliki to mieszanka znajomych z poprzednich er z Battlesheeps i Diablo oraz 3 nowych. To tak ogólnie, wolałbym wszystkich przed wojną nie wystawiać przeciwnikom, no chyba, że z RC też podali :-) i będzie z topki wiadomo kto u nich gra to ew. napisz do mnie jeszcze po szczegóły. Z takich bardziej może znanych z tych nowych to Farquaad, a ze starych BS/Diablo to np. Dziadek (Roltrak), który w tej erce sobie chciał odpocząć od impowania.
    2. Wojna z YaNeZnayu i jego Ruskim Cyrkiem - ocenić ciężko, bo nie wiem na ile zgodne z prawdą jest ich twierdzenie, że mają sporo z łapanki i lamkowatych. Z tego co wiem na pewno to dziabią tam oprócz YNZ jeszcze Duchu i Rumcajsek. Ilu ma solidnych graczy ogółem nie wiem. W każdym razie u nas jak na razie jest tylko 1 słaby punkt (gub), no 2 jeżeli liczyć mnie jako dowództwo, hie, hie, więc może jakoś wojenka pójdzie.
    3. Parę koalek widzę BoW, Chaos, FF Łosia, HU Ediego, Lords (dwie), ale może jeszcze parę zakamuflowanych się znajdzie - na razie nie widać graczy (kto gdzie gra), więc ciężko coś wnioskować jaka będzie siła koalki, nie znając składu - raczej tylko po multakach, ale to bywa mylące.to jeszcze widzę na razie trochę niżej Keltoi i Exodus, ale czy w podobnych składach co wcześniej to też nie wiadomo, poza tym nawet przy standardowych swoich składach nie były te koalki nigdy jakoś szczególnymi kandydatami do wygranej ery. No, ale że KD jakoś nie widać, albo gdzieś się ukrywa pod inną nazwą to może w tej erce inni dostaną szansę
    4. Tia, postawić budę 2gi raz :-) , żeby się odczepili z randomowymi pretensjami. A na serio to oczywiście jak najwięcej wyciągnąc i wygrać jak najwięcej wojen.
    5. Mnie pasuje, bo mam mniej problemu z ogarnianiem, łatwiejsze paktowanie, no i mniej do murzynienia jak się część koali zbiesi

12. [-1] Belhaven - 378.1k gleby i 0 siły

1. Szymbix, Siwers, Czesław
    2. Sesja RPG-13latków, być może ewentualnie prawdopodobnie wygramy, aczkolwiek oni też mogą to zrobić.
    3. Nie wiem, nie znam, nie grałem
    4. Nie rozpaść się
    5. Zwykle grałem w 8-13 gubów, więc jestem przyzwyczajony

13. [-1] Code Geass - 382.2k gleby i 0 siły

1.Dowództwo:
    Imp/GDw: Valdor
    GDm: Quonion
    GDz: Blader
    GDo: Rybcia
    Kliki:
    Roland,ManCanDo alias Coke,Arszipl alias Siwers,Dzidek,Yaneznayu,Cocodrillo,Skieri,Qtashi,Bazyl,Mercol,Kama

2. 1 wojna z Bluddflagg Waagh! Są zdecydowanymi faworytami, ale jak wiemy RD potrafi zaskakiwać:-)
    3. Według mnie poziom serwera znacznie zmalał w porównaniu do tego co było 4-5 er temu.
    Nie ma już koalek którym chciało się dorównać... Większość koalek istnieje po to aby coś ugrać nieprawdaż?:-) Ale myślę że o top1 laddera i PSO będą walczyć: Camorra, Keltoi/Neptune, Birds of War, Lords of Shadow, HeroesUnion, The Lord of theRings.
    4. Nic specjalnego... Nie przegrać wszystkiego i stworzyć w miarę jednolity skład na następne ery.
    5. Mam mieszane uczucia jeżeli chodzi o ten eksperyment... Z jednej strony fajnie bo coś nowego, a z drugiej źle bo niby mniej roboty przy 13, a koalicji jest tyle samo albo i nawet mniej... A celem tego eksperymentu było zwiększenie ilości koalicji na serwerze.

[color=orange]

14. [-5] Chyba Ty! - 381.5k gleby i 0 siły

1. Nikogo, sam rządzę i dzielę.
    2. Holy Bastards - znajomy gdw i gdz, nic więcej o nich nie wiem, mam nadzieję że wyrównamy mój poziom dowodzenia klikiem. biggrin.gif
    3. Bida, z ery na erę gorzej co widać po tych najlepszych koalkach, które odchodzą. Nie wiem kto może walczyć o wygraną, erka wakacyjna rządzi się swoimi prawami.
    4. Brak, wszystko zależy od tego co nam się będzie chciało robić.
    5. Podoba, mniej murzynienia, mniej ordów, mniejsze rozpiski, mniej liczenia. :-)

15. [-2] HeroesUnion - 380.5k gleby i 0 siły

16. [+1] Bluddflagg Waagh! - 380.2k gleby i 0 siły

1. GD: gagul, Wicked, Kantare. Klikacze w większoći stali od n er
    2.wojna z Code Geass.Koalka Valdora a Valdor jest poza wszelką skalą tongue.gif
    3. Poziom serwera sie zaniżył, a walczyć będą te same koalicje co zawsze.
    4. Przeżyc ta erę bez załamania nerwowego biggrin.gif i wygranie większości wojen.
    5. Wole stare dobre 17stki

17. [+9] Mar-nu-Falmar - 377.5k gleby i 0 siły

1.GDcy: GDW/GDZ standardowo lejma gagul :-) , GDM - nasz nowy nabytek o wielkim potencjale - Kazk, GDO - od czasu do czasu Dic i ja (Blabler) :-) GDMUdźin - Siecov GDnic - eltolama :-) GDM2 - coraz bardziej leniwy Sabagust :-)
    kliki: Ragros, Morpheush, gagul, raz, Siecov, Kazk, SKiERi, Pavell, Mefi, Gerf, Słoniu, landzia, Valdor
    2. 1 wojenka to chyba z FF LoSa, o ile dobrze kojarzę :-) pewną tradycję już mają, może być ciężko ale w gagula wierzymy smile.gif
    3. Jak się dało zauważyć już kilka erek temu, poziom serwa z ery na erę spada. Jak będzie? Cóż, czas pokaże, ale na razie dobrze to nie wygląda wink.gif Jeśli o koalki chodzi, które mogą wygrać, to nie mówię nic, bo i tak nigdy mi to nie wychodzi ;p po cichu liczę na MnF ale to zależy od ilości wypitych przez gagula pięćdziesiątek wink.gif
    4. Wyjawić światu że Elt to lama :-)
    5. Niby mniej pracy, ale też jakoś się tradycja zmienia. Jak zauważyć można nie przyczyniło się to ku zwiększeniu 'pełnych' wink.gif

18. [-3] Futhark - 376.5k gleby i 0 siły

1.Sklad Zostal zrobiony na bazie Mattiago i Karonty z racji tego ze era wakcynacja brałem klików na zasadzie z tych dwóch koalek kto pierwszy ten lepszy nie sugerowalem sie doświadczeniem ale chcecia gry, Oprócz tego Satine chciała dołączyć z racji tego ze nie robi koalki na wakacje
    Sklad Imp i GDM:Esakis
    GD: BaroN moj GD ktroy zastepuje mnie i rządzi koalka jak mnie nie ma
    Gerard: Poprowadzi 2-3 wojny
    Oscar: Moj GD z Mattiago z racji tego ze systematycznie klika może czasami pomoc w murzyneiniu i innych sprawach
    Reszta klikow jest mało znanych ze względu ze większość z nich to wschodzące gwiazdy smile.gif
    Paroos, Xedos, Muerte,Derael,Triangulacja, Necho,Cywil i dwie kobiety Satine i Senna
    2.Pierwsz wojna z Pirunami XD czyli z Olbim dobrym sojusznikiem. Przeciwnik ma spora przewage nawet bardzo duża ale bedeciemy robic co tylko możemy żeby tak latwo im nie poszlo
    3.Mafia w tej erce raczej nie będzie się liczyć z racji tego ze jest trochę skłócona i ma większość Z a wiadomo element zaskoczenie jest bardzo wazny.
    Na pewno w tej erce będzie sie Olbi liczył z racji tego ze ma 2 dobre koalki a przy obecnym stanie serwera posiadanie 2 koalek jest to bardzo duzo. Idac tym tokiem Adreczek również bedzie miał duze szanse i wydaje mi sie ze wlasnie po to zrobił 3x13 plus sojusznicy to jezeli tylko chocaiz w jedenej koalce wojny beda mu wychodzić to będzie pretendentem do PSO. Do tego Słon bo obecnie ma koalki które są jeden z najlepszych na serwerze. Natomiast reszta koalek neutralnych nie zamiesza ze wzgledu na poprzednia erke Czyli np LOTR z Wyganem lub BoW tak one beda wysoko ale narobiły sobie syfu przechodzac na ciemna stroen w porzpedniej erce a teraz gdy mafia uciekał pod N nie maja na tyle sojsuznikow zeby wygrać erę. Poziom Rd obecnie jest średni z racji odchodzenia dobrych GD.
    4. Pomoc tym kto bedzie w moim mniemaniu na to zasugiwal w budowaniu PSO planuje wygrac rowneiz 3 wojny na 5 to bylby sukces.
    5.Na poczatku bylem zniesmaczony ale potem pomyslalem sobei ze moze to i lepiej bo bedzie weicej koalek ale teraz widzac stan serwera jestem zdegustowany ale tlumacze to tym ze zmiejszenie liczby koalek nie powoduje zwiekszenie koalicji bo to impowie zakladaja koalki a wiekszosc klikow nie pcha sie do impowania wiec to powoduje ze zmiejszenie koalicji do 13 nie sprawdzilo sie. Trzeba cos zorbic zeby zwiekszsc liczbe impow wtedy bedzie wiecej koalek. Np: za rozegranie 17 calej erki dla impa symboliczne 2 erdo to bedzie jakas zacheta

19. [+1] Nemesis - 376.8k gleby i 0 siły

1. GDW/GDZ: Arandor
    GDM: Kazk
    Klikacze Ci co w tamtej erze głównie.
    2. Pierwsza wojna z Neptune. Ocenię ich po wojnie smile.gif
    3. Poziom z ery na erę spłaszcza się. Wygrana? Brak faworyta.
    4. Walczyć 1vs1
    5. W końcu jakaś odmiana. Spytaj drugi raz pod koniec ery tongue.gif
    [color=red]

20. [+3] ELYSIUM - 373.2k gleby i 0 siły

1. nikt znany z forum zew. u mnie nie klika
    2. z gods of war, oceniam przeciwników na zgrany i doświadczony skład
    3. poziom serwera jest wysoki, za wysoki{{smm.Elysium{{smm Birds of War, lord of shadow, chaos a.d.
    4. postawienie PSO{{vct
    5. myślę, że to dobre posunięcie

Ktoś dośle to wtedy uzupełnię reszte.

UP:
-Dodana odpowiedź od FF
-Dodane Nemesis
-Dodane LoS oraz kliki w Neptune
-Dodany Chaos
-Dodane SPQR

This post has been edited by Zyklon on Jun 24 2011, 0:17:33

--------------------
Add to friends list
PMEmail PosterGadu-Gadu
Zyklon
Written: Jun 21 2011, 15:03:10
Quote Post
Ogr

Serwer CZ:

Topka autorstwa Qtashi

Jakiekolwiek komentarze na temat usuniętej części będą surowo karane.
------------------------------------------------------------------------------------

Poprosiłem kilka osób o opinie o top 20, oto one. Gdy dostanę kolejne będę edytował.

[*] [0] Birds of War - 396.8k gleby i 0 siły

Jazzy: koalicja Qtashiego, który się wozi z pozycji top1 robiąc topkę oraz Zwola jak dowodzącego. Potencjał GDków jak na aktualne warunki dość spory, z klikiem pewnie gorzej, ale przy konsekwentnej mieszauowskiej prolamerskiej polityce przestaje to mieć jakiekolwiek znaczenie. Z pewnością będą się liczyć w tej erze jako mocni przeciwnicy w wojnach 1v1, a na multi? Zobaczymy jak Zwolo sprzeda się tym razem smile.gif
Pierwsza wojna z Exodusem, obstawiam zdecydowanie simerów z top1 smile.gif

Zwolo: Nie przypadkowo koalicja od paru dni zdominowała to miejsce. Dobry plan rozbudowy, odpowiednio policzony i wykonany przyniósł efekt. Niestety wojny rządzą się innymi planami, nie wystarczy wszystko dobrze policzyć, trzeba dodatkowo dobrze trafić i przewidzieć, a z tym różnie bywa.

Kreaven: koalicja mafijna. dowodzi zwolo, który skumał się z mafią. Może to właśnie oni zastąpią sztandarowe KD i NC? w każdym bądź razie wyglądają na mocnych i powalczą w tej erze o ścisłe top

Likk: Dowodzi zwolo a więc spora niewiadoma. Mogą wygrać większość wojen i liczyć się w końcówce ery, a równie dobrze szybkie 0-2 i do bazy. Tym bardziej, że walczą z Ureusowym Exo - koalicją ostatnimi czasy słabą, która jednak może doznać przebłysku.
Bardzo wyważona rasówka, ciężko do czegokolwiek się przyczepić. Z nowych ras wybrali jedynie 2 Orki, sporo natomiast Sh' - 4 sztuki.

Rasówka: 2xElfy; 2xKrasnoludy; 2xOżywieńcy; 2xBr-Ougowie; 2xGnomy; 1xPlemiona Feniksa; 2xOrkowie;

[*] [+3] Camorra - 388.9k gleby i 0 siły

Jazzy:  Siwers, Prelate, Szar i FoTo czyli niby wszystko fajnie, ale jak przetrwają 2 wojny (niezaleznie od wyników, a pewnie jak nie zapija to wygrają) uznam to za sukces tongue.gif Patrząc głębiej maja do dyspozycji Zozzola i tajemniczego klikacza padre vel blebleble, który mimo pr0kliku i sympatycznej mordy nie jest zbyt szczęśliwym talizmanem ?
Pierwsza wojna z Talia Smoków, spokojnie powinny wygrać.

Zwolo: Trochę chaosu jest jeszcze w szeregach tej koalicji, miejmy nadzieje, że z czasem wszystko się wyprostuje i zacznie ona funkcjonować jak szwajcarski zegarek. Charyzmatyczny GD może sprawić, że będzie to naprawdę ciekawa i licząca się koalicja.

Kreaven: Tu to samo  Sivers, prelate, szar - mafia... Trochę słabsi od BoW, ale moga namieszać

Likk: FoTo i Szar. Naprawdę dobry GDM i nieobliczalny GDW. Jeśli się dogadają, klik stanie na wysokości zadania i nikt nic nie zapije to powinni wygrać wszystko. Walczą z TS więc poprzeczka całkiem wysoko jak na start i 'dotarcie' dowództwa. Podejrzewam, że tydzień to minimum, szykuje się niezłe widowisko.
Rasówka bardzo wytrzymała, nawet jak zapiją raz czy dwa to guby powinny dać radę. Z nowych to jedynie Meduza zyskała uznanie w ich oczach - 2 sztuki posiadają.

Rasówka: 3xKrasnoludy; 3xHobbici; 3xGobliny; 2xBr-Ougowie; 2xMeduzy;

[*] [-1] Drużyna Peruna - 391.1k gleby i 0 siły

Jazzy: podobno nowa koalicja, niestety kojarzę ja tylko poprzez typka o nicku YaNeZnayu i fajnym avatarze z forum, w topiku na mmiw wieje Eltem i Satine, wiec pewnie wielu wojen 1v1 nie zawalcza tongue.gif
Pierwsza z Futhark (jakas pochodna Mattiago) problemem być nie powinna, aczkolwiek trzeba uważać na krety.

Zwolo: Solidna ekipa, dobrze dobrani solidni klikacze, sprawdzony GDW. Czy to wystarczy? Myślę, że pierwsze wojny pokażą na co ich stać. Przypuszczalnie forma ich rosnąć będzie z wojny na wojnę.

Kreaven: nie wiele powiem, bo zielonych nie znam, klikaczam się nie pochwalili, pierwszą wojnę powinni wygrać, potem ciężko to widzę

Likk: Nie znam, sądząc po topicu wojennym to jakieś pociotki (nieistniejącej) Eltomafii. Klik może być więc całkiem solidny - gorzej z dowództwem. Według poprzedniej topki rządzi Lisek. Nie znam, a raczej znałem, Lisicę na dokładkę. Ale to było w Westeros więc chyba nie bardzo... Pierwsza wojna z Futhark (skąd oni te nazwy biorą w tej erze...?). Mogą wygrać bo przeciwnik nie ma nawet sprecyzowanego GDW.
Jedyną cechą charakterystyczną rasówki są dwa Fenixy. Wow, w 17tkach niezbyt często się na to decydowano. Uznali również, że Gnomy są passé, miały swój czas i niech spadają na drzewo. Nie przypadły do gustu również nowe rasy - biedna osamotniona Meduza w składzie.

Rasówka: 1xElfy; 2xKrasnoludy; 2xGobliny; 3xBr-Ougowie; 4xPlemiona Feniksa; 1xMeduzy;

[*] [0] Wolves - 390.9k gleby i 0 siły

Jazzy: koalicja Wickeda, wśród GDków widzę Honziga, jeśli to ten sam Honzig co w NC (a sadzac po 11 potencjalnych zlodziejach to tak) to jego umiejętności mogą być nieocenione dla koalicji, jeśli nie to liczymy na samego Wickeda. Powodzenia w trakcie ery.
Pierwsza wojnę z Morbid Angles Vasyla powinny wygrać, dalej może być rożnie.

Zwolo: Nie znam, nie komentuje.

Kreaven: Wicked i Honzig mogą razem w tej erze wysoko zajść. z MA Vasyla powinni sobie poradzic szybko

Likk:Koalka Wickeda-orkiestry. Nie grałem z nim/przeciw więc poziom mogę oceniać jedynie z perspektywy. Wygląda, w obecnych czasach, solidnie. Z pomocą Honziga jest w stanie więcej wygrać niż przegrać, a przy odpowiednim doborze przeciwników wynik X-1 powinni spokojnie mieć. Walczą z Morbid Angel więc free win.
Kolejna uniwersalna rasówka - mają wszystko, nawet 3 Gnomy. Mocno ofensywnie to wygląda, nie posiłkują się żadną nową rasą.

Rasówka: 2xKrasnoludy; 4xGobliny; 3xBr-Ougowie; 4xGnomy;

[*] [-2] Lords of Shadow - 389.3k gleby i 0 siły

Jazzy:  koalka Slonia, dowodzi Klosiu, czyli kontynuacja z poprzedniej ery. Nie ma na serwerze ich pogromców, wiec mogą rozwinąć skrzydła, na początek sparing z Tymczasowa, która zasili ich panel ;] O TOP pewnie powalczą, aczkolwiek na wygrana erę przez ta koalicje bym nie postawił.

Zwolo: Klosiu udowadnia, że jest bardzo solidnym GD. Ta koalicja na pewno będzie się liczyła w tej erze.

Kreaven: wojnę z Tymczasową powinni wygrać. Nic więcej na ich temat do głowy nie przychodzi

Likk: O, Słoniu. I Kłosiu. Fajne typki. Choć ten pierwszy za bardzo szeryfował w zeszłej erze. A drugi nie potrafił grać w MtG jak był mały. Cóż, nobody's perfect. Koalicja powstała niczym Kapitan Planeta - do zbieraniny Wave'a dołączyły resztki Kłosia i kawał Słonia. W zeszłej erce radzili sobie przyzwoicie - klepiąc słabych/średnich i obrywając od KD i Pandory. W sam raz na dotarcie. Teraz liczą na sporo więcej i myślę, że się uda. Wojna z Tymczasową więc gleba za free.
W rasówce na pierwszy rzut oka widać brak Sh'. W erze gorących 13tek może ich to drogo kosztować, jak się coś popsuje/przeciwnik pomoże i nie będzie jak zrotować odpowiedniej ilości gubów na odpowiednie role. Rasówka jest jednak dobrze dobrana, jedynie można mieć zastrzeżenia do ataku zło (1Hobb, 2 Gnomy). Postawili na 2 Orki - myślę, że Kłosiu flavorowo się od nich nie może odczepić. Cóż, zobaczymy jak wyjdzie w praniu.

Rasówka: 2xKrasnoludy; 1xHobbici; 1xGobliny; 2xOżywieńcy; 3xBr-Ougowie; 2xGnomy; 2xOrkowie;

[*] [+3] Neptune - 385k gleby i 0 siły

Jazzy: pierwsza z koalicji Kantarego, na pewno posiadająca najmocniejszy skład (ciekawe z których koalicji pozbierał graczy…:P), dobrzy gd i organizacja, według mnie jedni z faworytów do wygrania ery, co powinny potwierdzić już na pierwszej wojnie z Nemesis. Poza tym śmierdzi Mafia tongue.gif

Zwolo: Koalicja o wielkim potencjale i wielkich możliwościach. Pytanie czy dowództwo mają wystarczająco doświadczone?

Kreaven: Murowani kandydaci do zwycięstwa. W tej erze sztandarowa koalka mafijna. Kantare w formie jak nigdy dotąd. Nemezis powinno zostać zdmuchnięte jak Mateja na progu.

Likk:Kantare ze wsparciem Fuczaka i Honziga. Solidny GDW, w obecnej erze na pewno powyżej średniej. Klik zapewne najlepszy na serwie. Obiektywnie oceniając wydają się głównym faworytem do wygrania ery. Każdy wynik poza X-0 będzie uznany za porażkę. Na początek transfer gleby z Nemezis - nie powinni stawiać dużego oporu.
Rasówka zrównoważona, solidna. Jako pierwsi załatwili sobie Drzewko. Zobaczymy jak się spisze.

Rasówka: 2xKrasnoludy; 2xHobbici; 3xGobliny; 3xBr-Ougowie; 1xEnty; 2xMeduzy;

[*] [+1] Talia Smoków - 389.4k gleby i 0 siły

Jazzy: koalicja Olbrachta, choć po mieście krąży plotka (nie miałem okazji zweryfikować), ze stery przejął kto inny. Razem z Panami poniżej najstarsze ekipy w zestawieniu. Ciekawe czy znów dowodzi Boski Ure? Tak czy inaczej szykują się klepy od ekipy z top2, a potem tradycyjne gonienie topki.

Zwolo: Gruby miał sporą przerwę, w ostatecznej rozgrywce raczej liczyć się nie będą.

Kreaven: Olbracht bodajże? w tych czasach wydają się być mocną ekipą. powinna byc dobra wojna z Camorrą

Likk:Olbracht, ostatnio dowodził tam Ureus, teraz chyba przerzucili się na Grubaluka. Ciężko ocenić czy to na plus czy minus, Ure na pewno miał przebłyski, sukcesów Grubego nie kojarzę. GDM Saba, nieźle grał w Haxballa, ale GDMem to on nie jest. Zaczynają ostro - Camorra. Jeśli poziom GDW będzie podobny to zakładam zwycięstwo mafiozów - Szar wypada po prostu znacznie lepiej jako Arcymag.
Rasówka oparta na Sh' i Krasiach. Subiektywnie przyznam, że pierwsza w zestawieniu która mi się nie podoba. Żadnego Gnoma i Hobba, atak zło w całości opierają na Zmiennikształtnych. 2 Robale i 1 Meduza to cała magia poza Sh'. Plan działania wydaje się oczywisty, może im się ciężko walczyć. Życzę jednak powodzenia bo lubię czytać ONA.

Rasówka: 1xElfy; 3xKrasnoludy; 2xGobliny; 1xOżywieńcy; 4xBr-Ougowie; 1xPlemiona Feniksa; 1xMeduzy;

[*] [+4] Belhaven - 386.9k gleby i 0 siły

Jazzy: reaktywacja starej koalicji, Reigs i Szymbix znów w akcji, ciekaw jestem kiedy zbudza im sie uczciwe, nudne, przewidywalne wojenki 1v1 i pokażą ząbki w starym stylu ? Do dzieła Panowie, ku uciesze tłumu!

Zwolo: Ta koalicja na pewno mocno zamiesza, ale raczej nie poprzez walkę 1:1 smile.gif

Kreaven: nic wiecej nie powiem poza tym, że gra tam kilku moich znajomych.

Likk:Powrót hienowatych. Na forum mafii pisali, że od 10 dnia ery mają nękać Elta (bo z LoSem zawarliśmy układzik...). Kto by jednak w to wierzył. Dowodzi Szymbix? Jeśli tak to solidny dowódca, gubi go jednak pewność siebie i wtapia wygrane wojny. Nie mam pojęcia czego po nich oczekiwać, każdy wynik będzie akceptowalny. Walczą z sesją - z doświadczenia wiemy, że to jak z wiatrakami...
Rasówka dosyć słaba. Aż 2 Hobby, 2 Fenki i 2 Ożywy. Obrona oprócz 2 Krasnali ma co najwyżej średnie Gnomy. Potencjał ofensywny duży, ale jak nie zajadą przeciwnika to zajadą swoje guby (chyba, że Kanclerz wspomorze w kliku). Jedna Meduza (to już któryś raz, może przechrzcimy rasę na Rodzynki?).

Rasówka: 2xKrasnoludy; 2xHobbici; 2xOżywieńcy; 2xBr-Ougowie; 2xGnomy; 2xPlemiona Feniksa; 1xMeduzy;

[*] [+2] Battlesheeps - 385.4k gleby i 0 siły

Jazzy: najbardziej lamiasta koalicja z Panteonu RD znowu w topce, mam nadzieje, ze w tej erze uda im się wygrać chociaż 1 wojnę, choć jak widać i bez tego świetnie egzystują. O pierwszym przeciwniku ciężko mi cokolwiek powiedzieć ale znając BS i tak będzie zbyt ciężki.

Zwolo: Mają dużo lepszych klików niż zazwyczaj, ale to dużo nie zmieni. Klikacze wiosny nie czynią. Jak by dowództwo było dobre to klikacze po 2-3 wojnach dawaliby radę.

Kreaven: co tu dużo gadać, "zwycięzcy" którejś z er...

Likk:Nie obraźcie się koledzy, ale jesteście pomyłką.
Rasówka średnia - jedynie 6 magów w tym 2 Ożywy. Jak się je wyeliminuje to nie ma ataku. Aż 3 Krasnale - też nie jestem fanem. Bardzo mi się natomiast podoba Elf. Zdecydowany czarny koń ery.

Rasówka: 1xElfy; 3xKrasnoludy; 2xHobbici; 1xGobliny; 2xOżywieńcy; 2xBr-Ougowie; 1xGnomy; 1xPlemiona Feniksa;

[*] [-4] SPQR - 388.6k gleby i 0 siły

Jazzy: koalicja Wilka, od kilku er konsekwentnie eNka, wiec nie wiem co tu napisać ?

Zwolo: nie znam, ale raczej bez rewelacji.

Kreaven: SPQR - na chwałe Cezara!! nic nie wiem tongue.gif

Likk:Koalicja ze średniej półki. W zeszłej erze jednak bardzo ładnie walczyli. Obserwowałem ich wojny i stoczyli kilka ciekawych potyczek z dobrymi koalicjami. Bilans coś koło remisu, plan jest więc chyba prosty. Nie mam niestety pojęcia o GDkach poza GDO. Wojny chyba nie ma, Pax Romana!
Rasówka niestety lekko z kosmosu. Wiele pojedynczych ras + 4Sh'. Jeśli GDW uda się to mądrze wykorzystać i ładnie paktować to fajnie, ale ja się obawiam porażki, zwłaszcza w obronie.

Rasówka: 1xElfy; 1xKrasnoludy; 1xHobbici; 2xGobliny; 1xOżywieńcy; 1xBr-Ougowie; 1xGnomy; 5xPlemiona Feniksa;

[*] [-1] Chaos A.D. - 386.7k gleby i 0 siły

Zwolo: To samo co HeroesUnion. Edi dba o właściwy dobór przeciwników.

Likk:GDW kojarzę, ale nie mam pojęcia jaki obecnie poziom prezentuje. Skrzypek GDM - jedyny jakiego znałem o takim nicku prowadził TzG więc pewnie też pudło. A GDZ wygląda na na jakiegoś djihadystę. Za bardzo się chyba nie popisałem, co? Wojna z Alternatywami - nazwa nic mi nie mówi więc albo są nowi albo dostaną szybki oklep. Było nie było Edi potrafi kompletować skład.
Piękna rasówka! Nie dość, że MsU się raduje z opłaconych Meduz i Entów to jeszcze gdw z jajami. Chyba brakuje defa, ale z całego serca życzę im powodzenia

Rasówka: 3xBr-Ougowie; 4xPlemiona Feniksa; 3xEnty; 3xMeduzy;

[*] [-4] Fortune Faded - 388.1k gleby i 0 siły

Zwolo: Jedna wielka niewiadoma. Mogą wygrać wszystkie wojny i całą erę, a mogą też przegrać większość wojen. Era wakacyjna. Powrót Bigera oznacza, że miałby chęć coś tam podowodzić, ale dowodzenie Bigera jest uzależnione od ilości wypitych przez niego browarów bądź też szklanek. Czego wszyscy wiedzą. Lato kusi do wzmożonego spożywania.

Likk:LoS<3  Co erę mu kibicuję. Teraz w końcu przystąpił do mafii więc ma PSO załatwione - wystarczy wygrać kilka wojen. Poziom kliku z tego co widzę barzo wysoki. Mam nadzieję, że dowodził będzie jednak sam Imperator a nie Biger któremu, niestety, zdarza się zapić/olać/zepsuć. Z tak solidnym klikiem lepszy jest pewny dowódca na średnim poziomie. Zaczynają od Mar-nu-Falmar. Solidny przeciwnik na początek, może już być pod górkę.
Albo coś zamienią albo mają 5 magów. Jeśli taki jest plan to może być gorąco. Nowe rasy nie znalazły miejsca w tej koalicji.

Rasówka: 3xKrasnoludy; 1xHobbici; 2xGobliny; 1xOżywieńcy; 3xBr-Ougowie; 1xGnomy; 2xPlemiona Feniksa;

[*] [+3] Bluddflagg Waagh! - 387k gleby i 0 siły

Zwolo: 2 koalicja Gargula wydaje się być lepiej zorganizowana.

Likk:Kontynuacja Buraczanych Smoków. Dowodztwo ponadprzeciętne, klik jeśli się nie zmienił zbytnio to raczej słaby. Widzę zmianę GDM więc bardzo na plus. W poprzedniej erze słabiutki wynik. Tym razem zaczynają od bicia Animemaniaków - powinni sobie bez większego problemu poradzić.
Rasówka nudna jak flaki z olejem. Chyba już 5 takich było. Również bez nowych ras.

Rasówka: 2xKrasnoludy; 5xGobliny; 3xBr-Ougowie; 3xGnomy;

[*] [+1] HeroesUnion - 386.8k gleby i 0 siły

Zwolo: Edi jak to Edi, idzie po najprostrzej lini oporu. Czyli pierwsza wojna z noobami. W sumie to nie jestem zaskoczony.

Likk:Radykalny Imp, dobre dowództwo i zapewne topkowy klik. W poprzedniej erze solidne 4-1 o ile dobrze widzę, przegrana jedynie z KD po ciekawej wojnie. Jeden z głównych pretendentów do wygrania ery. Będą bili HU  Przeciwnik nawet nie bardzo simuje więc chyba darmowa gleba.
Rasówka również standardowa, jedynie dwa Fenixy odbiegają od normy. Oni również nie dali zarobić MsU...

Rasówka: 1xElfy; 2xKrasnoludy; 1xGobliny; 2xBr-Ougowie; 5xGnomy; 2xPlemiona Feniksa;

[*] [+2] Mar-nu-Falmar - 385.2k gleby i 0 siły

Zwolo: Wszystko zależy od wyniku pierwszej wojny. Jak pokonają FF to będą się liczyć. Mają duże szanse, tylko czy GD znajdzie czas na prowadzenie 2 koalicji na raz?

Likk:Nowa nazwa, skład mocno mieszany z dozą Eltomafii. Ciężko ocenić ich poziom. Wywiad mafii już wysłany, czekamy na pełną relację na bardzotajnymforummafijnymelo. Walczą z FF LoSa, po wyrównanej wojnie powinni oddać glebę.
Rasówka standardowa, ble. Bez nowych ras.

Rasówka: 1xElfy; 2xKrasnoludy; 1xHobbici; 3xGobliny; 3xBr-Ougowie; 3xGnomy;

[*] [-3] Code Geass - 386.1k gleby i 0 siły

Zwolo: Początkująca koalicja, początkujące dowództwo. Nie można przewidzieć ich wyników wojny, wszystko zależy od wyobraźni ich GDW.

Likk:Chyba nowi albo zmienili nazwę. GDW początkujący więc wiele zależeć będzie od szczęścia, kliku i doboru przeciwników. Na pierwszą wojnę wybrali Ragrosa, powinni więc wtopić, ale jest to dobra szansa na naukę. Wicked nie powinien ich jakoś szalenie cisnąć, jak przeciągną trochę to nic się nie stanie.
Na chwilę obecną bez Sh'. Mają tylko 6 magów więc albo mocno ryzykują albo coś się jeszcze zmieni. Nawet gdyby tak już zostało to mają czym walczyć - solidny atak, atak zło. Tylko obrona taka lekko dziurawa. Brak nowych ras.
Rasówka: 2xKrasnoludy; 2xHobbici; 2xGobliny; 2xOżywieńcy; 2xBr-Ougowie; 2xGnomy; 1xPlemiona Feniksa;

[*] [+4] Alternatywy 4 - 382.1k gleby i 0 siły

Zwolo: Bardzo słabe dowództwo, jeden z najgorszych GD-ków z jakim miałem przyjemność grać. Nie reformowalny, nie wyciągający wniosków z popełnianych błędów, początkujący klikacze grający pierwszą erę w RD sprawują się znacznie lepiej na tej funkcji. To będzie kukiełka do bicia.

Likk:Alternatywy 4 a ja nie mam pojęcia o ani jednej. Ha ha. Ocenię jedynie rasówkę...
Widzimy 5 Robali i 3 Gnomy. Uzupełnienie silnym atakiem i atakiem zło (Goby i Hobby). Jeden Kraś niezbyt wiadomo po co. Teoretycznie wszystko fajnie, ale do zabawy czymś takim trzeba trochę doświadczenia. Podejrzewam, że padną niemiłosiernie na paktowaniu i rotacjach lekko podniszczonych gubów. Jeśli GDW jest bardziej początkujący to wybrał zdecydowanie zły skład.

Rasówka: 1xKrasnoludy; 2xHobbici; 2xGobliny; 5xBr-Ougowie; 3xGnomy;

[*] [+7] Gods of War - 382.1k gleby i 0 siły

Zwolo: Nie znam, nie wypowiadam się.

Likk:O, Tutek. Podobno planuje nauczyć się dowodzić. Z klikiem szło mu z 15 er, zobaczymy czy poprawi wynik. Doradzać ma Efreet który w poprzedniej erze radził sobie całkiem nieźle. Nie wiem czy był to jednorazowy wyskok formy czy faktycznie nauczył się dowodzić bo dawno styczności z nim nie miałem. Wojny chyba brak.
Rasówka ujdzie, dziwi tylko jeden Robal. Jedynym widocznym na pierwszy rzut oka mankamentem jest słaby def - jedynie 2 Krasie i 2 Gnomy. Nie posiadają nowych ras.

Rasówka: 2xKrasnoludy; 2xGobliny; 3xOżywieńcy; 1xBr-Ougowie; 2xGnomy; 3xPlemiona Feniksa;

[*] [+3] RuskiCyrk - 384.4k gleby i 0 siły

Zwolo: Początkująca koalicja, początkujące dowództwo. Tak jak w przypadku CG, dużo zależy od wyobraźni GDW. 

Likk:Na forum mafijnym brak jakiegokolwiek info o nich. Albo są nasi albo leszcze. Walczą z Battlesheeps. Jeśli prezentują jakikolwiek poziom to wygrają.
Rasówka 'śmietnikowa'. Jest tu wszystko i nic. Tylko 6 magów, aż 3 Krasie, sporo pojedynczych ras. Mamy chyba drugiego Elfa w top20, jest też Meduza.

Rasówka: 1xElfy; 3xKrasnoludy; 2xHobbici; 2xGobliny; 2xOżywieńcy; 1xGnomy; 1xPlemiona Feniksa; 1xMeduzy;

[*] [-6] Chyba Ty! - 383.9k gleby i 0 siły

Zwolo: Według mnie zwycięzca ich pierwszej wojny będzie czarnym koniem tej ery. W zależności od tego kto ją wygra to będzie się liczyć w walce o wygranie ery.

Likk: Koalicja Eltomafii do specjalnych poruczeń. Podobno mają katować Ediego od początku ery. Nazwy gubów ewidentnie sugerują agresywne nastawienie do Impa HU i CAD.
Rasówka typowo lamersko-zasadzkowa. Cała magia oparta na Ożywach które po czarowani i tak idą na wojsko. Szkoda oceniać bo i tak żadnej wojny 1v1 nie stoczą

Rasówka: 3xKrasnoludy; 2xHobbici; 2xGobliny; 3xOżywieńcy; 1xBr-Ougowie; 1xGnomy; 1xMeduzy;

Podsumowując:

• awansów: 8

• spadków: 7

• bez zmian: 2

• nowych: 3

Top20 opuściły koalicje:

• Futhark

• Nemesis

• ELYSIUM

Ceny na targu (sprzedaż):

• user posted image za 74 user posted image

• user posted image za 84 user posted image

• user posted image za 79 user posted image

• user posted image za 9.9 user posted image

Jazzy: Dalej nie piszę, bo to lameriada jakaś, jak jest 40 "pełnych" koalek, to w topce 10 to za dużo, zresztą dalej to poza FF i koalek Ediego to nawet nie wiem co to są za typy
możesz ten komentarz dopisać ;P

--------------------
Add to friends list
PMEmail PosterGadu-Gadu
Biger
Written: Jun 26 2011, 20:20:28
Quote Post
Ogr

Serwer PL: Kiedyś POLITICUS
Serwer CZ:

Top 10 - 14 dzień 26 Ery RD.pl - Ery 13 Władców.

1. Birds of War
Koalicja niejakiego Qtashiego, dowodzi mało znany Zwolo, który stara się uzyskać poklask na serverze. Walczą z Exodus - koalicją Ureusa. Mało zabawna wojna, nie wiedzą jak grać 13 gubówkami bo całe swoje życie klepali 17 gubówki (a i tak z marnym skutkiem). Faktem jest, że Zwolo jako GD wydymał Exodus 2 x klatował co dla przeciwnika wydawało się niemożliwe!. Niemożłiwe stało się możliwe i Turbodynomen obalił Super ESA!.

2. The Lord of theRings
Koalicja Wygana, dowodzi Maniek. Ze względu na kryzys światomy oraz ogólno europejską pomoc dla Grecji Msu ogłosił wydłużenie wieku emerytalnego. Wygan i Maniek muszą zostać! Jeszcze jakiś czas!. Jak widać nie mają ambicji na fajne wojny tylko szukają taniej gleby, walczą z koalicją pod parasolem - Morenowe Wzgórza. Nie wiem kto tam dowodzi ale liczę, że się mocno postawią i dziadków wyślą na emeryturę! O!!!!

3. Lords of Shadow
Koalicja Słonia przy dowodzeniu Kolsia. Bardzo dziwna kompilacja, kilka er temu Słoniu był zażartym przeciwnikiem Mafii i z nią śmiertelnie walczył, natomiast Klosiu obok Emo miał być nową generacją Mafii. Jak widać i w topikach propagandowych mafii i Antymafii bliżej niż Jezusowi do Marii Magdaleny więc i takie związki są mile widziane. Wręcz wywożą Tymczasową. Jeśli głównym faworytom się noga nie poślizgnie - mogą zaistnieć.

4. Fortune Faded
Koalicja LoSa, dowodzi Wombat i Garrgas, magię robią Simon i Czacha. Dziwny zlepek doświadczenia i starości. Rasówkę mają wybraną wg. The New York Times za najgorszą w tym roku a wg. Pudelka Czacha jest najbrzydszym gejem w całej serii erowych Red Dragona wersji polskiej. Nie mniej walczą z Mar-nu-Falmar (koalicja Bladera, pod dowodzeniem Gagulka) i mimo początkowej euforii dzisiaj w plecy i chyba tak zostanie. Obaczym.

5. Wolves
Tylko z multigubów mogę wywnioskować, że to koalicja Wickeda. GD honzig i jezol. Nie znam ich więc napiszę tylko, że nie popierają związku Pana Rydzyka z Martą Kaqczyńską. Ponoć Pan Rydzyk jest za młody o 10-15 lat. Właśnie oklepują Morbid Angel, które z aniołami chyba nie mają nic wspólnego?

6. Neptune
Inkwizycja, to chyba Wicked i Kreaven więc Watykan maczał w tym palce (bo nic innego maczać im nie wolno). Mamy jako kolorowych jeszcze Futrzaka, Likka, znowu honziga i Zyklona. Czyli Diabelski młyn pod egidą Watykanu - AMEN!!!
Walczą z Nemesis - do przodu.

7. Code Geass
Imperator Valdor, GD Cocodrillo, Quonion, Rybcia. Nie wiem co sądzić, raczej się będą uczyć. Wybrali dość wysoko, stare byki, Ragrosa, Wickeda, kreavena. Na razie do przodu i osobiście im kibicuje. Szkoda tylko, że nie lubią lezbijek, dziwne, bo takie dziwczyny jak Quonion czy Rybcia powinny być zawiedzone.

8. Anonimowi Alkoholicy
Nie wiem nic na temat tej koalicji, ale z przeszłości jakoś kojarzy mi się z Adreczkiem czyli Paradą Miłości - czy się mylę?
Walczą z Keltoi - Koalicją Wickeda, prą do przodu i to mocno, będzie wygrana? Wyłaby niespodzianka.

9. Keltoi
Kolejna z koalicji Wickeda, tym razem walczy z Onymi powyżej. Jak się podda to będzie wstyd, jak wygra to tym większy. Ile trzeba mieć koalicji aby mieć 5% na wygranie ery? Wicked: 5 koalicji i może wejdę do topki na koniec.

10.Camorra
Ciężko ująć to w dwóch zdaniach to zacytuję mojego guru:
QUOTE (Jazzy)
Siwers, Prelate, Szar i FoTo czyli niby wszystko fajnie, ale jak przetrwają 2 wojny (niezaleznie od wyników, a pewnie jak nie zapija to wygrają) uznam to za sukces tongue.gif Patrząc głębiej maja do dyspozycji Zozzola i tajemniczego klikacza padre vel blebleble, który mimo pr0kliku i sympatycznej mordy nie jest zbyt szczęśliwym talizmanem ?
I tak jak Bóg Jazzy przewidział, walczą z Talia Smoków, skąd wiedział ?

--------------------
Ś.P. POLITICUS - 2003 - 14.2.2011r.
Add to friends list
PMEmail PosterGadu-Gadu
vigo
Written: Jun 27 2011, 11:01:26
Quote Post
Topornik

Serwer PL: Jestem tu tylko Na Chwile
Serwer CZ:

Tyle ile miałem i ile mi się chciało. Troche wspominkowe - jak będe w domu, to może uzupełnie z teczki domowej.

IPN czyli czarna teczka viga

QUOTE (Top20Generator)
TOP20 15. dzień 26. ery

1. [+1] The Lord of theRings - 432.8k gleby i atack_ico.gif 2.7M magic_ico.gif 4.2M def_ico.gif 3.4M zlo_ico.gif 1.5M siły

Buda ala Wygan

Wygan (10-04-2008 13:49)
    nie no wszyscy sie nie klikneli jeszcze ale juz ponad połowa - jest 11,26% dzisiaj zbudowane&gt; chyba nie ma sensu teraz przerywać?
    Wygan (10-04-2008 13:50)
    wolałbym dzis juz dokończyć limit a jutro to co napiszesz - tylko napisz raz i nie zmieniaj bo mnie często nie ma a jak jestem to ostatnio zabiegany

2. [+3] Wolves - 442k gleby i atack_ico.gif 21.9M def_ico.gif 19.6M zlo_ico.gif 1.4M siły

Pamięć Wickeda

Wicked (7-01-2008 8:21)
    zyjesz
    ?
    Ja (7-01-2008 8:21)
    tak
    ;]
    wrociles ;pp
    Ja (7-01-2008 8:22)
    cholera..zaniki pamieci masz? wczoraj gadalismy wieczorem tongue.gif
    Wicked (7-01-2008 8:22)
    huh
    ; p
    mozliwe
    ^^
    Ja (7-01-2008 8:22)
    hehehe
    nie pamietam, palilem pozniej

Swoją drogą Wicked pamiętasz o mnie? :&gt; Kasa misiu!

3. [-2] Birds of War - 434.8k gleby i atack_ico.gif 11M magic_ico.gif 3.2M def_ico.gif 14.6M zlo_ico.gif 69.3k siły

Plan zawładnięcia światem

zwolo (18-08-2009 9:47)
    Stworzmy nową jakość
    Ja (18-08-2009 9:47)
    slucham slucham , choc oczom nie wierze
    zwolo (18-08-2009 9:48)
    Zobacz, jesteś super zaufanym człowiekiem - jednym z bosów
    zwolo (18-08-2009 9:48)
    proponuje założyć nowy okład na przyszłą erę.
    zwolo (18-08-2009 9:49)
    Przez całą erę poudajesz, że jesteś z nimi, a na końcu wywiniemy im numer i w momencie jak będą coś planować strzelimy im w plecy
    niszczac ich plan
    tak, zeby nie wiedzieli co się dzieje
    Ja (18-08-2009 9:50)
    co ja z tego bede mial?
    zwolo (18-08-2009 9:50)
    bude
    zwolo (18-08-2009 9:51)
    w 1:1 sobie napewno poradzisz
    zwolo (18-08-2009 9:51)
    bude, duzo zabawy + nowy sojusz

4. [0] Fortune Faded - 419.6k gleby i atack_ico.gif 16.6M magic_ico.gif 720.7k def_ico.gif 16.3M zlo_ico.gif 1.4M siły

Umawianie wojen z LoSem

Los (23-10-2009 14:48)
    ja generalnie bardzo ugodowy jestem

5. [-2] Lords of Shadow - 435.6k gleby i atack_ico.gif 19.1M magic_ico.gif 4.3M def_ico.gif 16.7M zlo_ico.gif 696.1k siły

"To nie ja to oni"

Sloniu (18-05-2011 10:01)
    nie wiem co za kretyn w ogóle wpadł na pomysł, żeby w Ciebie wbijać i namówił na to overa, ale to już sobie załatwie mimochodem

6. [+3] Keltoi - 397.4k gleby i atack_ico.gif 25.1M def_ico.gif 14.9M zlo_ico.gif 984.3k siły

Wpadniesz w moje macki, później będzie już z górki - nie wiedział co go czeka biggrin.gif

Kantare (5-08-2008 9:07)
    siemka
    Ja (5-08-2008 9:08)
    z ciekawosci, zamierzasz sie dolaczyc do multi? wiesz juz ktora strone wybierzesz?smile.gif
    Kantare (5-08-2008 9:09)
    na razie prowadzę wojnę, która jeszcze na pewno trochę potrwa, a potem zanim się odbuduje już będzie koniec ery
    Kantare (5-08-2008 9:09)
    więc multi mnie ominie

7. [-1] Neptune - 402.3k gleby i atack_ico.gif 14.8M magic_ico.gif 4.1M def_ico.gif 10.9M zlo_ico.gif 596.2k siły

opis pod Keltoi

8. [+5] Belhaven - 405.1k gleby i atack_ico.gif 18.4M magic_ico.gif 2.9M def_ico.gif 16.8M zlo_ico.gif 832.7k siły

nie ważne kogo, byle ziemia była

Regis (5-10-2007 13:31)
    ja gadam ogólnikowo;p
    nie wiem jaka jest sytuacja
    napisz o co chodzi i lejemy kogo tam trzeba

9. [+9] Gods of War - 402.8k gleby i atack_ico.gif 13.7M magic_ico.gif 4.2M def_ico.gif 12.3M zlo_ico.gif 711.9k siły

brak teczki

10. [-3] Code Geass - 403.5k gleby i atack_ico.gif 12.4M magic_ico.gif 4.3M def_ico.gif 10.1M zlo_ico.gif 656.6k siły

brak teczki

11. [+1] Chyba Ty! - 397.4k gleby i atack_ico.gif 17.1M magic_ico.gif 1.6M def_ico.gif 12.9M zlo_ico.gif 851.1k siły

Sory Blood - będzie o Jazzym

Jazzy (24-01-2008 15:22)
    ciekaw jestem jak wygladała mafia za najlepszych czasów ze wszystkimi sławami;d

Skromny chłopak

12. [-1] Drużyna Peruna - 406.6k gleby i atack_ico.gif 15.7M magic_ico.gif 2.8M def_ico.gif 12.6M zlo_ico.gif 1M siły

brak teczki

13. [+3] HeroesUnion - 391.9k gleby i atack_ico.gif 20.3M magic_ico.gif 4.2M def_ico.gif 20.1M zlo_ico.gif 337.5k siły

Podstawowa prawda serwerowa

Edi (14-09-2007 5:35)
    moge ufac xxxxxx?
    Ja (14-09-2007 8:38)
    nikomu nie mozesz ufac :]

14. [+7] Talia Smoków - 394k gleby i atack_ico.gif 18.1M def_ico.gif 14.6M zlo_ico.gif 1.4M siły

Nie ma jak skromność

Olbracht (22-02-2011 12:56)
    chyba, ze slyszales, ze jestem mily, sympatyczny i zawsze mozna sie ze mna dogadac - to akurat prawda

15. [-1] Éire - 409.4k gleby i atack_ico.gif 28.6M def_ico.gif 33.1M siły

Multisojusz wg Perhelisa / SORD

a to powiedzialem raz... powiem to po raz drugi i ostatni (nie zwyklem sie powtarzac w niczym nigdy)

cos takiego jak Sojusz Obronny do **** nie istnieje!!

I albo dotrze to do tych waszych pustych lbow albo zawsze bedzie dostawac ****(łomot). Opieracie w sojuszu swoje zalozenia na niepewnych sojuszach w RD, srednich koalicjach i ****(dziewczynach?), ktore boja sie wejsc do pomocy.

Elki i inne takie XXX(dziewczyny?) sa nic nie wartym sojusznikiem, ktory jest tylko mocny w gebie a jak przychodzi co do czego to ****(robi) pod siebie i trzyma sie kurczowo swoich virtualnych akrow (albo mrozi wszystkie swoje koalicje - vide akcja elki z zeszlej ery).

Mafia, on the other hand jest swietnie zgrana i zawsze sobie pomagaja i zawsze moga liczyc na te "duze" koalicje... My nie mozemy. I nie ****(gadać bez sensu) mi tu, ze one nie weszly bo ich nie "poprosilismy". One nie weszly bo sie boja. Eire jakos weszlo praktycznie od razu i od razu sie pytalem czy potrzeba pomocy... ale albo ktos ma jaja i stanie za sojuszem i sojusznikami albo jest smierdzaca ***(dziewczyna)i bedzie szukac kazdej wymowki aby nie stracic przypadkiem jakichs akrow...

Gram w RD od XX er i bylem czlonekiem Cieni - wiem jak to tam funkcjonowalo i wierzcie mi, ze to bylo 10klas wyzej niz to co jest teraz. A server byl w męski członek trudniejszy.

I na koniec - ***(ględzenie), ze sie jest sojuszem obronnym, ze bez agresji i akcji zaczepnych oraz z mila polityka aby zachecic innych do przejscia na nasza strone jest zwyklym ***ględzeniem czolem w deski. Server jest PODZIELONY i nie ma juz o kogo zabiegac poniewaz kazda praktycznie koalicja na servie ma polaczenia w postaci GD/Impa, sojuszy lub multakow. Te koalicje, ktore tego nie maja nie sa i tak warte zachodu bo sa za male i zbytnio rozchwiane.

Wygrac mozna tylko i wylacznie bedac agresywnym sojuszem ktory jest w stanie zmienic losy ery. My nie jestesmy.

I na koniec jak chcialem zmotylkiem zasadzic sie na 4-5 koalicji mafii w 10 naszych koalicji (a tyle wtedy mieslimy na rece) to powiedziano mi, ze nie bo to nie wypada... to teraz macie...

troche edytowałem o wulgaryzmy tongue.gif

16. [-1] Sh-Éire - 409.7k gleby i atack_ico.gif 12.3M magic_ico.gif 9.3M def_ico.gif 11.1M siły

jw

17. [+25] Tactical Ops - 334.2k gleby i atack_ico.gif 22.2M magic_ico.gif 2.1M def_ico.gif 19.7M zlo_ico.gif 204.3k siły

"Dlaczego burze PZL?"

pudel (3-12-2007 14:29)
    nie bawie sie w polityke
    pudel (3-12-2007 14:29)
    poprostu nie lubie szybkiego pso

18. [+13] RuskiCyrk - 386.9k gleby i atack_ico.gif 11.7M magic_ico.gif 4.3M def_ico.gif 11.6M zlo_ico.gif 1.3M siły

brak teczki

19. [+5] Hollywood Undead - 399.3k gleby i atack_ico.gif 21.4M magic_ico.gif 2.2M def_ico.gif 21.2M zlo_ico.gif 529.9k siłybrak teczki

20. [+7] SPQR - 399.2k gleby i atack_ico.gif 16.2M magic_ico.gif 8.2M def_ico.gif 12.5M zlo_ico.gif 220.6k siły

"N - a kiedyś byłem chętny tongue.gif" - czyli jak ludzie sie zmieniają

Wilku/Azeroth (5-03-2008 15:11)
    daj cel

Podsumowując:

• awansów: 7

• spadków: 7

• bez zmian: 1

• nowych: 5

Top20 opuściły koalicje:

• Anonimowi Alkoholicy

• Camorra

• Chaos A.D.

• Alternatywy 4

• Sesja RPG 13-latków

EDYTA

aaa, zapomniałem się zarzekać -user posted image

Uploaded with ImageShack.us

This post has been edited by vigo on Jun 27 2011, 11:23:00

--------------------

Jazzy Drań Naczelny!
"Vigo to raczej najbardziej leniwy imp jakiego widziałem na rd ;]
"
Add to friends list
PMEmail Poster
Biger
Written: Jul 3 2011, 20:27:11
Quote Post
Ogr

Serwer CZ:

Top 10 - 21 dnia Ery 13 Władców

1. ResurrectedClockwork
Nie pamiętam kto tam rządzi bo czyściłem gie-gie, ale kojarzę ich z nazwy z poprzednich er jako Clockwork Basterds czy jak to było. Podsumowując imp to typowa hiena, walczył w kilku multi i nigdy nie umiał się podporządkować (słanie ataków na falach 0 i ataki na inne koalicje, itp). Wg. mnie najtańsza ziemia w topce, tylko ladder z nich słaby.
Wygrali 1 wojnę z warcraft, była tak ciężka, że wyprowadzili aż 31 ataków (i aż 30 skutecznych), 4 dni ciężkiego boju, otrzymali całe 22 ataki na całej wojnie i mistrzowsko obronili całe 9 kontrolek.
Zmierzą się teraz z The Lord of theRings, ciekaw jestem stawek w proroku: 1:666 ? bo inaczej być nie może i trzeba będzie zgłosić do CBA.

Rasówka: Bardzo silny def, chyba najsilniejszy w całej topce, złodzieje jakoś ujdą ale atak mają tak imponujący, że 2 przeliczenia i zaimponują tylko sobie samym.

2. Fortune Faded
Koalicja LoSa, dowodzi Ćma z Garrgasem, 2GD ja, magię robią Konował/Czacha/LoS. Śmieszny zlepek, wygrali pierwszą wojnę z Mar-nu-Falmar prowadzoną przez gagulka, jednak zero emocji, exp lipny, obie strony chciały wygrać i nie narażać się na wtopę. Chyba najsłabsza generalicja w topce. Teraz zawalczą z Birds of War - koalicją dowodzoną przez zwola. Czas pokaże czy zwolo w ogolę umie walczyć czy klątwa Losa potrwa jeszcze jakiś czas:)
Rasówka: Patrząc na rasówkę nie mają magii, ot, tyle aby rzucić minimum, ogólnie leży, atak, def i zło klasycznie.

3. Birds of War
Koalicja Qtashiego, dowodzi zwolo. Na początek mieli Exodus Ureusa, czyli jakieś tam lamki znowu nie zlali tylko trzeba było coś pokazać, Exodus jednak dał bardzo ciała bo BoW farmiło expa przez 3-4 dni tak z grubsza patrząc. Teraz wojna z tymi wyżej, padną.
Rasówka: Na pierwszy rzut oka dziwna rasówka bo bez krasi, nie mniej mają 4 sh więc na krasie miejsce jest, ogólnie bardzo zagadkowa rasówka, ciężka dla przeciwnika w szyfrowaniu, potężny potencjał złodziejski i ataku wojskowego.

4. Czyściec
Nic o nich nie wiem, nie znam dowództwa, graczy, przeciwnik z którym wygrali Lands też mało mówi, ciężko ocenić czy wygrana wojna była solidna. 6 dni wojny, tylko 55 ataków i w dodatku 56% skuteczności to bardzo słabo, w defie też nie zaskoczyli więc zakładam, że obok top1 to druga koalicja, która szybko kogoś obdaruję 33% ziemi.
Rasówka: Dość solidnie wyważona, ja osobiście elfa bym na robaka zamienił i chyba mógłbym taką rasówką zagrać, raczej nic jej nie brakuje,
ewentualnie zło do zmasowanego ataku lub czystki ale to już obaczym w trakcie jak sobie radzą.

5. Wolves
Koalicja Wickeda, coś tam chyba Honzig też psuje, nie mam pewności. Dość silni ale nie na wygranie ery (bo i plecy za małe). Gładka wojna z Morbid Angel i nie bardzo jest jak komentować ich możliwości, wojna jednostronna, sam fakt wyprowadzenia 35 ataków w przeciągu całej wojny dużo mówi, 15 puszczonych na nich, z czego niemal połowa wybroniona? To prawie jak wojna na ślepo:) Teraz mały próg, Słoniu z Klosiem raczej powinni to wygrać, ale kto go tam wie (dla przypomnienia Wolves zawalczy z Lords of Shadow).
Rasówka: Bardzo nudna rasówka i zarazem bardzo słaba, ktoś się naczytał topików z przed er i bezmyślnie nabrał gnomy. 3 gnomy w 13 gubówce to katastrofa, mimo 3 goblinów atak mają do zajechania w 2 dni a potem spokojne expienie defów i wywózka.

6. Lords of Shadow
Koalicja Słonia, dowodzi Klosiu. Nom, pną się w hierarchii RD z ery na erę, Słoniu nigdyś marginalny imp małej koalicji, Klosiu swoimi awatarkami manifestujący nazistowskie skłonności, miał być następcą Emo w mafii, jakoś nie wyszło. Połączyli siły i chyba im to służy bo radzą sobie bardzo przednie. Bardzoi szybko wygrali z Tymczasową, bez ciekawej historii, raczej mało expa. Teraz będzie nieco wyżej, wojna z tymi wyżej, Wicked +Honzig. Wyzwanie ale sądze, że sobie poradzą, przewiduje, że przegrają w 3 serii wojen.
Rasówka: Rasówka dość wyważona ale też i schematyczna, ożywki schodzące na atak do zwarzywienia są łatwe, orki same nie pociągną, ale to już problem przyszłych rywali. Oceniam rasówkę na dobrą z plusem.

7. The Lord of theRings
Koalicja Wygana, dowodzi Maniek. Z przyzwoitości 95% graczy powinni zwracać się do nich przez pan, zapewne są o 10-15 lat od nich starsi, przebieg Red Dragoowy też mają imponujący, po odejściu Politicusa oraz w poprzedniej erze Krwawych Drani są największym dinozaurem. Mierna wojna z Morenowe Wzgórza, prawie farma o czym świadczą statystyki: 28/26 skuteczność w atakach a potem farma defa 44/35 obronionych. Jakieś pytania?
Rasówka: Bez fajerwerków, raczej mają wszystkiego co potrzeba, jak się przyjżeć jest schemat - 7 potencjalnych magów - na palcach jednej ręki policzyć można inną zależność. Da się tym grać.

8. Tactical Ops
Nie wiem kto to, jak bym popytał to bym się dowiedział ale leniwy jestem. Z tego co kojarzę to grał pod tą nazwą Pudel, Piechu jest na kolorku więc to raczej na pewno Pudlasty. Farmi sobie i dobrze, jedyna koalicja w topce hiena/darck (jak kto zwał). Radzą sobie, co ciekawsze to 10 gubówka, na razie nie ma co oceniać, przyjdzie regularna wojna ocenim.
Rasówka: Strzał w kolano jeśli chodzi o rasówkę, jeśli mówimy o wojnach 1 vs 1. 10 gubówka bez krasia i bez sh? lipa, mają potężny atak, potężny potencjał zło, ala zadymy i może tyym się kierują?

9. Keltoi
Od lat dla mnie ta koalicja kojarzy się z Kantare, nie mniej obecnie jest na multigubie i Kantare i Wicked i Kreaven? Mniejsza z tym, grubo męczyli się z Anonimowi Alkoholicy. Wnioskuje, że każdy będzie chciał się z nimi bić bo raz, że dadzą dużego expa (łatwo ich się nie pokona) to na koniec jeszcze dobiją sporą zaliczką pkt. laddera. Nie mniej jako tako sami nic nie zwojują.
Rasówka: Kolejna tak nudna rasówka, że ciężko skomentować, jak klony wszyscy, nikt już nie ma własnego pomysłu tylko powiela innych. Jedynie co może ich wyróżnić to dwie meduzy, chyba w innych koalicjach dwóch meduz nie widziałem, ot, tyle.

10. Belhaven
Szymbix, Siwers, Czesław - trójca święta w tej koalicji. Wygrali z Sesja RPG 13-latków - Adreczkiem. Też się nie namęczyli, 35 ataków otrzymanych przez całą wojnę z czego 9 wybronionych powala, 60 ataków puszczonych też nie rzuca na koalana no ale może taki był zamysł? Średnio to widzę. Chyba jeszcze przeciwnika nie mają.
Rasówka: Tak jak większość, uparli się na 2 ożywki, niemal jak z encyklopedii, jakaś meduza do tego i oczywista oczywistość składu, zero własnej innowacji. Nie mniej da się tym grać.

This post has been edited by Biger on Jul 3 2011, 20:43:52

--------------------
Add to friends list
PMEmail PosterGadu-Gadu
Biger
Written: Jul 5 2011, 23:13:54
Quote Post
Ogr

Serwer CZ:

Top 10 Ras na 23 dzień ery 13 władców!
Trochę mniej typowa topka. Skupię się tym razem jedynie na rasach, jakimi gramy.

1. Br-Oug (162 księstw)
Wycofano Dżiny, nic dziwnego, że obecnie Robaki grają pierwsze skrzypce na magii. Ktoś by się spodziewał nawału ożywków z expem do destrukcji? Elfów z tańszą magią? - Nie!. To są detale, które nie przekonują w większości GD. Robal robi obecnie jak dżin. Osobiście widziałem tylko kilka robaków w pełni rynsztunku ( nie Sh) ale to wyjątki. Zatem administracja zrobiła z uniwersalnego robaka murowanego maga. - gratki.

2. Krasnoludy (115 księstw)
Tylko drugie miejsce dla Krasia? Tylko? Przeanalizujmy. Weszły Orki, Weszły Enty, stare Elfy, odnowione Gnomy i dalej Krasie są niezastąpione? Czy ktoś nie licząc mnie wyciąga jakieś wnioski? Tak. GD - wyciągają wnioski, krasie są niezbędne do wojen, nie masz krasi przegrywasz, chyba, że wojna jest pomiędzy startym lisem a nowym ambitnym GD. Nic to nie zmienia, koalicje bez Krasi lecą w każdej poważnej wojnie, jak nie mają krasi to mają Sh - czyli krasie, czy to jest aż tak ciężkie do zrozumienia, że nie ma innych defów?

3. Gnomy (114 księstw)
Rasa wracająca po przeróbce. Dość wysoko zważywszy, że została osłabiona. Jednak patrząc na brak ludzików, dżinów to ma rację bytu, wiele koalicji się nanie wręcz rzuciło, spełnią swoją rolę? Wg. mnie remake za 2 ery (w przyszłej nie bo się administracja nie przyzna do takiego błędu).

4. Plemiona Feniksa (95 księstw)
Z ery na erę ich coraz więcej, obecnie wg. mnie są niezastąpieni, jak niegdyś Ludziki, nie ma rasy, który ma potężny bonus do taczek e0, można to uzyskać ale kosztem siły u goblinów czy siły zło u hobbów. Lecz po co? kulka feniksa jest tak destrukcyjna, że taczki są przereklamowane, ponadto to rasa magiczna, zawsze od biedy z simu może rzucić coś magii a to obecnie bardzo ważny atut, bardzo tanie wojsko i drogie zło - kwestia jak kto nauką rozwija guba. Niemniej wg. mnie obok krasia niezbędna rasa do gry.

5. Ożywieńcy (88 księstw)
Stara szkoła, jestem niemal pewny, że większość GD trzyma się Ożywków jako Nekromantów z przed er. Tak, uniwersalni, mobilni. Z dupy si, s dupy siła, coś za coś, tylko czy aby na pewno wszywszy przemyśleli stosunek ożywków do reszty?

6. Gobliny (85 księstw)
W odstawkę poszły olby, ludziki to niby czym mamy atakować? Przyzwoity sim, silny def zło, potężny atak wojskowy, tylko czekać aż w przyszłej erze Gobliny oberwą. Nic dodać nic ująć - kto nie ma Gobasów to buc.

7. Elfy (75 księstw)
Elfy? a gdzie były w poprzedniej erze? Nie ma dżinów, nie ma olbów, nie ma ludzików - aha - wymusili aby brać tak niedopracowaną rasę. Dużo ich, ale dlaczego? Bo są dobre? Silne? Nie! Bo nie ma alternatywy dla dżina i olba, robią za magów i defów. Oczywiście kto nabrał elfy będzie płakał bo nie zrównoważą dżina i olba, a atak dalej leży, nie mniej pół servera go wzięła, obaczym.

8. Sh` (69 księstw)
Najsilniejsza z dostępnych ras - jak widać płatna ale jednak dość popularna. Wg. mnie koalicja samych Sh to najlepsza rasówka, niestety lub stety to nie singiel gra ale zespołowa. Nigdy nie da się samych Sh ustawić tak jakby się chciało i pewnie taki jest zamysł administracji, bo inaczej byłoby za lekko. Dobra rasa ale trzeba umieć ją wywarzyć.

9. Hobbici (68 księstw)
Nie dziwi ich spadek, Feniks w ataku działa, Gnom wracający również, co daje Hobbit ? Mało Da defa wojskowego, ciężko do wystawy, gnom go tu wyprzedza, taczki e0? Tak! Tylko taczki e0, złodzieje do upitek, mordów i? i.... tyle. Przy tej ilości krasi i gnomów hobb na defie to jak 4 listna koniczynka.

10.Meduzy (23 księstw)
Niszowe ale do top 10 się zmieściły. Co można powiedzieć: Płatne ale mają swoich wielbicieli. Jakby nie patrzeć teraz dżiny wyleciały, są magami, złodziejami i atakerami, To lepszy wersja starego gnoma, atak ma na prawdę dobry, atak zło klasycznie ale dają radę. Wg. mnie nie powala ale kto co lubi (nie mogę się skupić bo właśnie poszło Thunderstruck w ESKA ROCK tongue.gif).

P.S. Pewnie jest wiele błędów, szybkich skrótów myślowych, późno jest i nie ma na nie czasu. Zapraszam do wyrywkowej lektury.

This post has been edited by Biger on Jul 5 2011, 23:27:45

--------------------
Add to friends list
PMEmail PosterGadu-Gadu
Olbracht
Written: Jul 10 2011, 20:39:29
Quote Post
Ponury żniwiarz

Serwer PL: Talia Smoków - imp, Drużyna - imp
Serwer CZ: -.-

Pseudo- minitopka odwołująca się do topki Qtashi wrzuconej na forum przez Zyklona z 21 czerwca br:

Celem pseudotopki było sprawdzenie trafności przewidywań ekspertów (Jazzego, Kreavena, Likka, niestety inni eksperci się nie objawili), co do wyników pierwszych wojen.

1.  Birds of War  walczył z  Exodusem wynik wojny eksperci obstawili w następująco:  Jazzy obstawiam zdecydowanie simerów z top1[BoW] .

2.  Camorra wciąż walczy (!) z Talią Smoków wynik wojny eksperci obstawili w następująco:  Jazzy spokojnie powinny wygrać [Cam] Likk Podejrzewam, że tydzień to minimum, szykuje się niezłe widowisko .      

3. Drużyna Peruna walczyła z  Futhark wynik wojny eksperci obstawili w następująco:  Jazzy [F] problemem [dla DP] być nie powinna .

4. Wolves walczył z  Morbid Angles wynik wojny eksperci obstawili w następująco:  Jazzy powinny [W]  wygrać Kreaven powinni sobie poradzic [z MA] szybko Likk free win [W] .

5. Lords of Shadow walczył z  Tymczasową wynik wojny eksperci obstawili w następująco:  Jazzy Tymczasowa, która zasili ich [LoS] panel Kreaven powinni [LoS] wygrać Likk gleba [dla [LoS] za free .

6. Neptune  walczył z  Nemesis wynik wojny eksperci obstawili w następująco:  Jazzy jedni z faworytów do wygrania ery, co powinny potwierdzić już na pierwszej wojnie z Nemesis Kreaven Nemezis powinno zostać zdmuchnięte jak Mateja na progu Likk Na początek transfer gleby z Nemezis .

7. Talia Smoków wciąż walczy (!) z Camorrą wynik wojny eksperci obstawili w następująco:  Jazzy szykują się [TS] klepy od ekipy z top2 [Cam] Kreaven powinna byc dobra wojna z Camorrą Likk zakładam zwycięstwo mafiozów .

8. Belhaven  walczyła z  Sesją RPG 13-latków wyniku wojny eksperci nie obstawili.   

9.  Battlesheeps  walczyło z  RuskiCyrk wynik wojny eksperci obstawili w następująco:  Jazzy O pierwszym przeciwniku [RC] ciężko mi cokolwiek powiedzieć ale znając BS i tak będzie zbyt ciężki .        

10.  SPQR walczyło na remis z  Satyn wyniku wojny eksperci nie obstawili.                    

Jak widać skuteczność bardzo dobra (w zasadzie problemem była/jest tylko wojna TS vs. Cam, przy której Jazzy obstawiał gładkie zwycięstwo Cam, a Likk raz "ciekawą wojnę", a raz wygrana "Cam". Gratulacje.

Edit: Okobar, dzięki za zwrócenie uwagi na błąd.

--------------------
user posted image
Add to friends list
PMEmail PosterGadu-Gadu
Biger
Written: Jul 10 2011, 22:32:27
Quote Post
Ogr

Serwer CZ:

Top 10 - 28 dnia Ery 13 Władców
Opracowanie przez Biger and Jazzy, specjalne podziękowanie dla vigo za dodatkowe informację.

1. Alternatywy 4
Krakers coś dłubie, elektrykę robi, świeci się Rodbert i Ostin, na razie zwarcia nie ma. Słabi z nich elektrycy bo zwarcie było, potężne. Chaos zapanował, na jakiś czas, tydzień minął i jak widać Chaos opanowali ale aby na pewno na stale? Wtyki raczej popaliło, światło zgaśnie i ktoś pół darmo miasto zdobędzie.

2. RuskiCyrk
Faktycznie to ruski skład bo za cholerę nie wiem kto tam gra, jak ruscy to im się udało. Tydzień zajęło im rozjechanie Battlesheeps , pewnie paliwa brak, jak to w USRR bywało. Nie mniej koszty się nie liczą, jak zawsze, byle do przodu. Zawalczą z legendą polskiego servera, wielkim, niepokonanym, niezwyciężonym, ciemiężycielem niewiernych, wybawcom niewinnych - Edim !!!, który jak zwykle potem kogoś oszuka i powoła się na jeszcze większego...

3. Lords of Shadow
Dziwne stworzenie, któż to jest? Brodaty ale bez wąsa? Wysoki ale niski? To Sloniu czy Słoniu? Mafia czy Antymafia? A kto tam dowodzi? Klosiu czy Kłosiu? Nazista czy Faszysta? Nikt nic nie wie, nikt nic wiedzieć nie powinien.
Tymczasowo wygrali z Tymczasową i obecnie będą się mierzyć z Wolves, to prawie jak ParaOlimpiada RD ale kibicujmy, wszak to TOPKA.

4. The Lord of theRings
Ponoć koalicja stara, ponoć Wygana, ponoć tam gram, ponoć Maniek dowodzi. Hmmm, ale kto to Maniek? Ja go w tej erze nie widziałem, na stepach też go nie widziano, jak rusałka skacze tu i tam i wszystko wygrywa? Sfarmił Morenowe Wzgórza co powinno się zgłosić do adminów a teraz bezczelnie dobijają expa na ResurrectedClockwork (koalicja z podobnej nazwy dość znana, zaistniała w świecie RD podczas multi SORD vs Mafia, jako ta, która ma najgłupszego impa w historii tej gry - przynajmniej takie plotki chodzą po wsi).Co więcej? Czekają co dalej i farmią.

5. Birds of War
Koalicja Zwola lub Qtashiego, ciężko powiedzieć. Ostatnio fascynuje ich kupa w majtkach i niekontrolowane wydzielanie kału (nie, to nie moje zboczone poczucie humoru tylko faktyczne zainteresowanie jednego z GD BoW). Wygrali dość fajnie z Exodusem, teraz klepią LoSiowe FF, chyba do przodu, czas pokaże, nie mniej kultury osobistej mógłby ich uczyć sam dres z pod ławki.

6. Neptune
Ja bym to nazwał plagą. Likk, Wicked, honzig, Kreaven w jednej koalicji? To jak plaga egipska. Tylko na kogo spadła? Na razie Nemezis Arandora zostało obdarzone tak cudnym specyfikiem, co dalej to lepiej nie pytać. Strzelam, że po pierwszej nie pełnej inwazji zarażą siebie wzajemnie.

7. Sh-Éire
I oto mamy, ten Wielki, ten co się nie boi nikogo, ten, z którym nikt walczyć nie chce i musi walczyć sam ze sobą. Ahh co za wyzwanie i kto wygra? Wygra oczywiście Perhelis, Jego Sh' Eire nie ma na siebie mocnych skoro wygrało z samym wielkim Eire Perhelisa, to niemal tak legendarna wygrana jak Monica z Friends sama ze sobą wygrała gotując na święto Dziękczynienia. Czy ktoś wygra z nimi?

8. ResurrectedClockwork
Nie mam pojęcia kto to chociaż kojarzę ich od dawna i nigdy nie zapomnę, jak dziecku trzeba było tłumaczyć kilka er temu dla czego nie może słać wszystkiego na fali 0 w multiwojnie i dla czego trzeba rzucać coś magii oraz dać złodziei, poddałem się bardzo szybko i przestałem utrzymywać kontakt, na szczęście nie zapisałem sobie gg więc dzisiaj nie muszę się wstydzić z kim niegdyś trzeba było mi współpracować. Oklepali jakiś parasol Warcraft ku chwale ojczyzny aby teraz nabić expa LOTR i grzecznie dać ziemię.

9. Gods of War
Efreet i rumcajsek. Jeszcze zrozumiem tą parę - osobiście życze im dużo szczęścia i ładnych dzieci, nie mniej Tutek? Znając Tutka te dzieci będą wyglądać co najmniej jak Krav lub co gorsza jak Bobolobo. Sklepali sobie niejakie ELYSIUM - bravo, szczyt ambicji jak na pierwszą wojnę. no ale tak łatwiej, wziąć kelnerów, zrobić przewagę, trzymać na dystans aby za szybko się nie poddali i klepać expa - cwaniakiem też trzeba umieć być.

10. Belhaven
Już wiem z poprzedniej topki, że to legendarna i najstarsza koalicja na serverze (po umarciu POLITICUSA). Tym bardziej miło mi bo byłem pewny, że moja koalicja nie ma sobie równych w najdłuższym stażu i najgorszym wyniku wszech-czasów RD.pl - Reigs mnie bije na głowę. Wygrali właśnie z Sesja RPG 13-latków i jest to ich 3 wygrana w ostatnich 26 erach - kongratulejszon!

Jakbym gdzieś nie równomiernie rozłożył <uśmiech> proszę o info, może uda się jeszcze komuś dowalić.
Miłej (lub nie miłej) lektury.

--------------------
Add to friends list
PMEmail PosterGadu-Gadu
Biger
Written: Jul 12 2011, 17:43:44
Quote Post
Ogr

Serwer CZ:

Top 10 - 30 dnia Ery 13 Władców
Podziękowania za szczegółową analizę i wnikliwe wnioski dla zwolo i Szymbixa. Dla mnie oczywiście też.
Topka typowo informacyjna.

1. Lords of Shadow
Wielkość koalicji - 701 946 akrów, pkt. Ladderowych 7 613 - 2 mejsce.
Skuteczność ataku: 89.65% (58/52), Skuteczność obrony: 34.48% (29/10)

zwolo: Koalicja Słonia. Fajna koalicja, ale troche boi się wyzwań. 2:0
Jak na razie mało imponujący przeciwnicy.Tymczasowa nie zachwyca i Wolves które Morbid Angel. Zamiast szukać wojny na swoim
poziomie uciekają przed mocnymi koalicjami szukając schronienia u Ediego po jednej wojnie z mało imponującą koalicją.

Szymbix: Klosiu czemu tak nie dowodziłeś jak mafijnymi koalkami rządziłeś?

2. Alternatywy 4
Wielkość koalicji - 563 790 akrów, pkt. Ladderowych 6 019 - 5 mejsce.
Skuteczność ataku: 79.56% (93/74), Skuteczność obrony: 25.58% (86/22)

zwolo: Koalicja Kilgora.1:0
Pokonali Chaos rozpoczynając wojnę z lekkim fallstartem. Obecnie mogą mieć problem ze znalezieniem optymalnego przeciwnika ze
względu na duży rozrzut gleby pomiędzy poszczególnymi księstwami.Koalicja mająca duży potencjał, potrafiła wygrać przegraną
wojnę.

Szymbix: Kraki GDW? To znaczy że mocna koalka

3. The Lord of theRings
Wielkość koalicji - 574 140 akrów, pkt. Ladderowych 7 770 - 1 mejsce.
Skuteczność ataku: 95.23% (63/60), Skuteczność obrony: 74.64% (71/53)

zwolo: TOP 3. A raczej od jutra TOP 1. Koalicja Wygana. 2:0
Mało imponujący przeciwnicy. Podobno lepsi boją się z nimi walczyć. Potencjał koalicji wszyscy znają.

Szymbix: Maniek chyba aktualnie najlepsze GDW na serwie. Jak wezmę urlop w 3 dni go pyknę po uprzedniej zasadzce

4. RuskiCyrk
Wielkość koalicji - 562 122 akrów, pkt. Ladderowych 5 963 - 6 mejsce.
Skuteczność ataku: 89% (100/89), Skuteczność obrony: 24.19% (62/15)

zwolo: Koalicja YaNeZnayu 1:0
Wygrana z Owczarzami. Ciężko cokolwiek o nich powiedzieć, ta wojna nic nie pokazała. Będą walczyć Z Eire w werski Sh.

Szymbix: Nie są tacy słabi jak niektórzy myślą. Gdyby nie to że obiecałem bym powiedział kto tam dowodzi

5. Birds of War
Wielkość koalicji - 542 090 akrów, pkt. Ladderowych 5 459 - 10 mejsce.
Skuteczność ataku: 86.17% (94/81), Skuteczność obrony: 57.64% (85/49)

zwolo: Koalicja Qtashiego
1:0 ze średnim Exodusem. Walczą z mocnym FF. Na razie mają przewagę, ale wojna nie jest roztrzygnięta. FF jak na nich przystało walczą bardzo odważnie.

Szymbix: Zwollo właśnie wygrał wojnę, ciekawe czy już o tym wie

6. Keltoi
Wielkość koalicji - 547 637 akrów, pkt. Ladderowych 5 746 - 7 mejsce.
Skuteczność ataku: 83% (100/83), Skuteczność obrony: 35.08% (57/20)

zwolo: Koalicja Kantare
1:0 - Pokonali Adreczka
Teraz walczą z Czyściec. Jak widać do przodu ale mało ambitnie.

Szymbix: Lama Kantare podobno ma najlepszy klik, ale na najlepsze koalki sam klik nie wystarczy. Pokaż klasę Kantare bo potrzebny jest sosznik który będzie bronił PSO Biednego Bel

7. Sh-Éire
Wielkość koalicji - 548 944 akrów, pkt. Ladderowych 4 092 - 19 mejsce.
Skuteczność ataku: 41.66% (48/20), Skuteczność obrony: 68.42% (38/26)

zwolo: Koalicja Perhela? 1:0 z koalicją Perhela? - Trochę się gubię.
Następna wojna z koalicją Perhela? To chyba raczej występ w Ruskim Cyrku będzie wink.gif

Szymbix: Najbogatsza koalka na serwie, dzięki dofinansowaniu z UE, Ciekawe czy coś ugrają z tyloma płatnymi bonusami

8. Neptune
Wielkość koalicji - 541 259 akrów, pkt. Ladderowych 6 074 - 4 mejsce.
Skuteczność ataku: 81.44% (97/79), Skuteczność obrony: 17.28% (81/14)

zwolo: Koalicja Kreavena 1:0 - Pokonali Adreczka
Next wojna z Top 9, Generalnie nie wiem co pisać więc napisze, że Kreaven to mądra głowa jest bo zna teorie spiskowe wykraczające po za granice wyobraźni. On jako jedyny wybrany z tłumu szarych ludzi może w nich czynnie brać udział wink.gif.

Szymbix: Tak jak top6

9. Gods of War
Wielkość koalicji - 541 259 akrów, pkt. Ladderowych 4 709 - 13 mejsce.
Skuteczność ataku: 77.77% (63/49), Skuteczność obrony: 55.55% (72/40)

zwolo: Koalicja Efraata? 1:0 z ELYSIUM
Next wojna z Top 8.

Szymbix: Tutek szkoda że masz N bym Ci pokazał jakie spustoszenie robią CHWM z żydzewiakami

10. Belhaven
Wielkość koalicji - 537 473 akrów, pkt. Ladderowych 4 606 - 14 mejsce.
Skuteczność ataku: 95% (60/57), Skuteczność obrony: 25.71% (35/9)

zwolo: Koalicja Reigsa
1:0 z kim? hmmm z Adreczkiem wink.gif. Broń boże nic osobistego. Chodzi o ilość powtórzeń.
Adreczek aktywnym chłopem jest, ale na razie się to nie przełożyło na jakość. Liczymy na niego w przyszłości trzymając kciuki.
Następna wojna z Pierunami.

Szymbix: Reigs czemu jeszcze nie ma na naszym kącie ani jednej zasadzki

--------------------
Add to friends list
PMEmail PosterGadu-Gadu
Biger
Written: Jul 12 2011, 22:58:20
Quote Post
Ogr

Serwer CZ:

Top 10 - 30 dnia Ery 13 Władców - CelebRDstars!
W zabawie wzięło udział 28 dziewczyn (grają lub grały)
W zabawie wzięło 56 mężczyzn - stricte grających w RD.

Top Pań
(dziewczyna Maca- Ania) 16
Jaheira 9
Najel 9
Satine 9
Guen 8
Aiea 5
Zhas 5

Top Panów
Nebires - 5
Tanis - 4
Biger - 4
Mysza - 3
Beo - 3
gollum - 3
Yaro - 2
Grendel - 1
Tutek - 1
Gingol - 1
old smugggler - 1 (nie wiem czy dobrze przepisałem, bo pijane dziewczyny mi dyktowały)
SaliVan - 1
Stepujący Sardynki- 1

ed.
Kilka osób mogłem pominąć na gg bo mi się w pewnym czasie zawieszało, po prostu w tym czasie szukałem głównie kobiet RD, których jest 2x mniej.

Tak czy siak, miłej lektury/

This post has been edited by Biger on Jul 12 2011, 23:18:10

--------------------
Add to friends list
PMEmail PosterGadu-Gadu
Grubaluk
Written: Jul 18 2011, 23:14:14
Quote Post
Topornik

Serwer PL:
Serwer CZ:

oi! W planach były wypowiedzi jeszcze kilku innych osób ale z różnych przyczyn się nie dało.

QUOTE (Top20Generator)
TOP20 36. dzień 26. ery

1. [0] The Lord of theRings - 699.3k gleby i atack_ico.gif 3.8M zlo_ico.gif 225.4k siły
    Kantare: The Lord of theRings - dwie szybkie wojny, następna z Keltoi, ciekawe czy też będzie taka szybka... jeden z faworytów do wygrania ery

Elt: dawnej Gnome Nightmare, Starożytni Władcy i wiele innych. Koalicja Wygana nie szukająca kłopotów na ogół z dala od multi i dobra w 1 na 1. Dowodzi zdaje sie po staremu Maniek wspierany przez Barteza i LoSa oraz Ralfa. Ograli Morenowe Wzgórza i ResurrectedClockwork czyli koalicje istniejące trochę ale nie należące do najlepszych w przeciwieństwie do tLotR. Zależnie od sukcesów w erze lub ich braku prawdopodobnie powalczą o zwycięstwo w erze.

Ureus: Wygan okupuje top1. Myślę że następna wojna zakończy się po ich myśli. Keltoi jedna z niewielu mafijnych obecnie koalek na serwerze tylko cudem może wygrać z tą ekipą.
    Rasówka: 2xKrasnoludy; 1xHobbici; 1xGobliny; 2xOżywieńcy; 2xBr-Ougowie; 1xGnomy; 1xPlemiona Feniksa; 1xMeduzy; 2xOrkowie;

2. [0] Keltoi - 701k gleby i atack_ico.gif 2.6M def_ico.gif 3.3M siły
    Kantare: Keltoi - dwie wojny ze słabymi koalkami, teraz czas na kogoś z wyższej półki, dopiero ta wojna zdefiniuje poziom koalki, mają szansę na okolice topki na koniec erki

Elt: przez moment Keltai i parę innych, których nie pamiętam. Koalicja Kantare, jako gd: Zielaq, Wiher, Prelate i Doman jeśli dobrze zerkam. Coś mi tam gdzieś Wicked jeszcze świta. Koalicja z długą tradycją wojen 1 na 1 i tradycyjnie mafijna. Pokonała Czyściec i Anonimowych Alkoholików. Nie jest to wielkim zaskoczeniem. Co pokażą w wojnie z LotR? Zwycięstwo w tej wojnie może otworzyć im drogę do walki o wygranie ery.

Ureus: Mafijny typ na zwycięzcę ery. Tylko na drodze stoi Wygan. Po jego przejściu już będzie z górki bo mocniejszych koalek na serwerze raczej nie ma.
    Rasówka: 3xKrasnoludy; 2xHobbici; 2xGobliny; 2xOżywieńcy; 2xBr-Ougowie; 2xMeduzy;

3. [0] Alternatywy 4 - 563.8k gleby i atack_ico.gif 8.3M magic_ico.gif 4.5M def_ico.gif 13.4M siły
    Kantare: dopiero 1 wojna ale dzięki dużym gubom top3, muszę powiedzieć, że ich zwycięstwo z Chaosem było dla mnie zaskoczeniem, ciekawe ile jeszcze takich niespodzianek uda im się sprawić... na chwilę obecną chyba jednak będa musieli się sporo przyciąć żeby znaleźć przeciwnika

Elt: Koalka Kilgora (jak pamiętam to walczył bezskutecznie o skrócenie nicku :/ ). gdzie dowodzi krakers. Gd Ostin i Rodber, których za bardzo nie kojarzę. Wygrana z Chaos A.D. to całkiem nieźle na początek. Krakers zresztą jest obecnie jednym z najlepszych gdw. Kto wie dokąd ich to zaprowadzi?

Ureus: Tutaj niespodzianka. A4 z nowym? składem. Na ich drodze stoi nieznana koalka Old Dogs. Dość spora różnica w mocy a jak widzę jeszcze się nie przycieli. Czyżbyśmy mieli ich jutro powitać w multi? Wszak z multi łączy je osoba krakersa(GD). Cóż więcej chleba dla ubogich...
    Rasówka: 1xKrasnoludy; 2xHobbici; 2xGobliny; 5xBr-Ougowie; 3xGnomy;

4. [0] Tactical Ops - 515.7k gleby i atack_ico.gif 26.1M magic_ico.gif 2.2M def_ico.gif 31.7M zlo_ico.gif 400.3k siły
    Kantare: żadnej wojny, same zasadzki, obecnie bawią się w multi i dobrze na tym wychodzą, bo Boski Ure wszystkie siły rzucił na CT!...

Elt: Niegdyś koalka Pudla dzisiaj ciężko powiedzieć... bardziej mi to wygląda na Latającego Holendra czy parę innych koalek Tobiego tylko samego Tobiego nie widzę. Jest za to jego ekipa - Piechu, White, Konował, krakers i Dracul. Od początku ery szukają zadymy i właśnie są w trakcie multi. Sądząc po ilości koalek po stronie przeciwnej czeka ich równia pochyła w dół. A może niespodziewana pomoc odmieni ich losy? Raczej o zwycięstwo w erze nie powalczą niezależnie od wyniku multi. Brak laddera swoje zrobi.

Ureus: I znów krakers. Pudla nie ma więc obejście się wściekło. Wywołali multi ale czy na tym skorzystają? Raczej nie. Jeszcze wysoko ale to chyba ostatnie podrygi. Oczywiście krakers trzęsie obejściem.
    Rasówka: 2xGobliny; 1xOżywieńcy; 3xBr-Ougowie; 2xGnomy; 2xPlemiona Feniksa;

5. [+2] Sh-Éire - 573.3k gleby i atack_ico.gif 17.7M magic_ico.gif 2.6M def_ico.gif 22.9M zlo_ico.gif 681.5k siły
    Kantare: koalicja z samych sh, pierwsza wojna z Éire wygrana, obecnie klepią RuskiCyrk, zanosi się, że wygrają, ciekawostką jest to, że jest to pierwszy twór Perhelisa od parunastu er, który wygrał pierwszą wojnę {{sml

Elt: Wygrana po zaciekłej bratobójczej walce z Eire. Ciekawy koncept taka wojna ale w czasach gdy liczba koalek pełnych jest zbliżona do 30 nie ma się co za bardzo dziwić. Aktualnie walczą z Ruskim Cyrkiem. Sądząc po glebie wygrywają. Impuje Perhelis, gd jest Mucha i ktoś jeszcze, kogo jednak nie rozszyfruję ze względu na brak multaczy. Szanse na zwycięstwo ciężko oceniać na tą chwilę, podobnie jak potencjał.

Ureus: Walczą z Yanezowym sowieckim pospolitym ruszeniem. Rasówka wymiata. MieszaU powinien zasponsorować im jakąs specjalną nagrodę za finansowanie gry. Wojna z RC narazie powolutku do przodu chociaż dziś wyłapali ochłapy czystki na paru gubach.
    Rasówka: 1xElfy; 2xKrasnoludy; 2xHobbici; 2xGobliny; 2xOżywieńcy; 3xGnomy; 1xPlemiona Feniksa;

6. [+4] Neptune - 559.3k gleby i atack_ico.gif 26.9M magic_ico.gif 2.1M def_ico.gif 18.3M zlo_ico.gif 677.7k siły
    Kantare: na pierwszej wojnie wszyscy przepowiadali łatwe zwycięstwo, ale trochę się męczyli, obecnie walczą z Gods of War, po 4 przeliczeniach dalej remis i wynik jest sprawą otwartą

Elt: Jedna z jakże licznych koalek Kantarego. Skład gd jak na obecne czasy bardzo mocny - sądząc po nickach gdw Likk, gdz Honzig, gdm Arleus, gdo-murzyn Zyklon. Całkiem całkiem to wygląda, jedni z najlepszych jeśli nie najlepsi generałowie mafii. Walczą z Gods of War. Moim skromnym są faworytem, ale Ifryt już niejedną dobrą koalkę oklepał.
    Ureus: Druga z koalek mafijnych w topce. Walczą z koalką Efreeta. Wygląda na to że wojna do przodu, przynajmniej w glebie. Po jej wygraniu będzie ciężko o przeciwnika. Typuję ż zawalczą z SH'Eire lub RC. Oczywiście w tym wypadku będą faworytem.
    Rasówka: 2xKrasnoludy; 1xHobbici; 2xGobliny; 5xBr-Ougowie; 1xEnty; 2xMeduzy;

7. [-1] Belhaven - 544.9k gleby i atack_ico.gif 15.5M magic_ico.gif 769.3k def_ico.gif 17.4M siły
    Kantare: koalicja legenda, reaktywowana w obecnej erce, Reigs bardzo się zmienił podczas swojej nie obecności... do tej pory nie zrobił żadnej zasadzki o.O ciekawe jak długo jeszcze wytrzyma tongue.gif

Elt: Koalicja z darkowymi tradycjami Reigsa. Póki co walczy z Olbrachtową Drużyną Peruna i biją w mojego biednego goblina jak w bęben. Za karę wtopią na pewno. Nie bez znaczenia może być marudzenie Szymbixa w topiku wojennym na konieczność robienia za gdall. Gd poza Szymixem to Akka i graczna gubie Corvax (?). Wygląda na skrzyżowanie hien z Aryan Brotherhood czyli koalka mafijna. Trochę to nie współgra z doświadczeniami Reigsa, ale kto wie.

Ureus: Kogo my tu mamy? Reigs walczy wojnę 1v1. Ciekawe. A co potem? Rozpęta kolejne multi? Wcale bym się nie dziwił. Nie liczę że spokojnie zakończą erę wojnami 1v1 więc nie typuję czy zajdą wysoko.
    Rasówka: 2xKrasnoludy; 2xHobbici; 2xOżywieńcy; 2xBr-Ougowie; 2xGnomy; 2xPlemiona Feniksa; 1xMeduzy;

8. [0] Bluddflagg Waagh! - 550.3k gleby i 0 siły
    Kantare: Ragros bez N-ki... jakoś dziwnie... pierwsza wojenka ery z CG ostatecznie wygrana po 20 przeliczeniach zażartych bojów, obecnie się odgruzowują

Elt: Koalicja Ragrosa z gagulem w składzie. Widzę Wickeda i Kreavena, jest też Jeżol. Ci dwaj pierwsi + doświadczenia z poprzedniej połączone z raczej neutralnym stosunkiem Ragrosa do świata dają ciekawą i zagadkową kombinację. Wygrali z Code Geass Valdora po ciężkich bojach. Trzymam kciuki za znalezienie Gd Ragros.

Ureus: Koalka Ragrosa. Po wygranej wojnie odpoczywają bez przeciwnika. Na tle serwera można powiedzieć że są dokładnie w miejscu im należnym wink.gif
    Rasówka: 2xKrasnoludy; 1xHobbici; 4xGobliny; 4xBr-Ougowie; 2xGnomy;

9. [0] Birds of War - 526.2k gleby i atack_ico.gif 10.1M magic_ico.gif 3.8M def_ico.gif 8.2M zlo_ico.gif 800.4k siły
    Kantare: na pierwszej wojnie pokonali Boskiego Ure, obecnie 10 przeliczeń z FF, 3 przeliczenia temu wojenka wyglądała prawie na rozstrzygniętą na ich kożyść, ale obecnie wygląda jakby byli w odwrocie...

Elt: Koalicja Qtashiego i Wielkiego Z. Murowany faworyt ery. W zasadzie nie wiem po co era startuje skoro Zwolo tu dowodzi. Można by od razu ją zamknąć i wypłacić chłopakom erdo. To miło ze strony pana Z, że pozwala reszcie serwera się pobawić, bo zakładam że Miesz tylko pod tym warunkiem odpalił erkę. Gd poza absolutnie najważniejszym i najbardziej kluczowym to młody gdm Wodzu (trzymam kciuki aby nie rezygnował z fachu!) i Valdor. Okopali Ureusa, a aktualnie tłuką się brutalnie po mordach z Fortune Faded gdzie Wielki Z znęca się nad moim krasiem. Jeśli przełamią FF to mogą powalczyć o wygranie erki. Jeśli nie... no cóż na pewno wygrają, w końcu dowodzi tu Zwolo, a on nie przegrywa.

Ureus: Qtashi jako IMP i zwolo jako GD. Nadzieja zwola na wygranie ery. Chociaż wydaje mi się że coś im siadło bo stracili przewagę nad FF którą sobie na początku wypracowali. Typowałem w tej wojnie na FF i myślę że tak się to skończy. W razie pomyślnie zakończonej dla BoW wojny nie sądzę żeby mafia dała im długo zagrzać miejsce w czołówce. W jakiś sposób by ich stamtąd wykosili. Zwolo ma za małe plecy...
    Rasówka: 1xElfy; 2xOżywieńcy; 2xBr-Ougowie; 3xGnomy; 3xPlemiona Feniksa; 2xOrkowie;

10. [+3] Fortune Faded - 510k gleby i atack_ico.gif 18.3M magic_ico.gif 4.8M def_ico.gif 13.4M zlo_ico.gif 92k siły
    Kantare: na pierwszej wojnie w sumie łatwe zwycięstwo z Mar-nu-Falmar, obecnie klepią się z tymi wyżej i odrabiają straty, jak wygrają mają szanse na wygranie ery (w końcu po coś Los przeszedł na stronę mafii tongue.gif )

Elt: Niezgorsza ekipa chociaż z lekkim żalem muszę powiedzieć, że brakuje mi Marleny i ŁoSosia, który milczy. Są za to Czacha, Sławkor, wszechmarudzącyWombat no i jeszcze 1 gd którego nicka nie pamiętam. Rozkręcamy się i jeśli Zwolo w swojej wspaniałomyślności uzna, że może dać wyjątkowo słabszym wygrać to może powalczymy o coś więcej.

Ureus: Koalka LoSa jak zwykle w formie. Po ciężkich początkowych przeliczeniach wychodzą na prostą i zaczynają wycinać ptaszki z BoW. Jeden z pretendentów do wygrania ery chociaż tutaj podobnie mafia może psuć szyki.
    Rasówka: 3xKrasnoludy; 1xHobbici; 2xGobliny; 2xOżywieńcy; 3xBr-Ougowie; 2xPlemiona Feniksa;

11. [+1] Drużyna Peruna - 522.4k gleby i atack_ico.gif 19M magic_ico.gif 5.1M def_ico.gif 20.6M zlo_ico.gif 812.6k siły
    Kantare: nie znam koalki, na pierwszej wojnie pokonali Esakisa, obecnie klepią się z biednym b...

Elt: Różne lamy uważały, że to moja koalka. Z tego miejsca pragnę wyprowadzić z błędu - to koalicja Olbrachta. Dowodzi Ryża Kita - nie mylić z Ryżu, a gdm jest kolejny młody Yaneznayu (mam nadzieję, że nie przekręciłem!). Wygraliśmy z Futhark Esakisa i obecnie walczymy z opisywanym już Belhaven. Co z tego będziemy dowiemy się niedługo.

Ureus: Druga koalka Olbiego. Jak narazie dobrze sobie radzi z zaprawioną w bojach w multi koalką Reigsa Belhaven. Mimo straty ziemi z zewnątrz wyglądają lepiej ekonomicznie. Koniec ery raczej wyżej niż obecnie.
    Rasówka: 2xElfy; 2xKrasnoludy; 2xGobliny; 1xOżywieńcy; 3xBr-Ougowie; 2xPlemiona Feniksa; 1xMeduzy;

12. [-1] RuskiCyrk - 522.9k gleby i atack_ico.gif 2.9M magic_ico.gif 3.5M def_ico.gif 3.7M zlo_ico.gif 2.6M siły
    Kantare: na pierwszej wojnie po mękkach zwycięstwo z przeciętnym Battlesheeps, obecnie walczą z Sh-Éire, raczej polegną

Elt: To koalicja wspomnianego wyżej młodego gdm. Wygrali z Battlesheeps. Wśród Gd widzę Rumcajsa i jeszcze jakiegoś anonima. Pierwsza erka jest trudna. Trzymajcie się panowie i pnijcie się w górę.

Ureus: Yanez i spółka, czyli klowny z cyrku walczą. Ciężko nam idzie mimo że się staramy(klikam tutaj). Myślę że przeciwnik w końcu umrze ze śmiechu i wygramy biggrin.gif Jak nie to przynajmniej dobrze się zabawimy.
    Rasówka: 1xElfy; 3xKrasnoludy; 1xHobbici; 2xGobliny; 2xOżywieńcy; 1xBr-Ougowie; 1xGnomy; 1xPlemiona Feniksa; 1xMeduzy;

13. [+11] Futhark - 535.2k gleby i atack_ico.gif 13M def_ico.gif 11.8M zlo_ico.gif 3.7M siły
    Kantare: przegrali z Drużyna Peruna, wygrali z ELYSIUM i wbili do multi po glebę, albo oddać glebę, okaże się za parę dni

Elt: Koalicja Esakisa. Gd: Baron, Gerard, jaclov? Ostatniego nie kojarzę. Obiliśmy ich z Drużyny Peruna, a obecnie wbili się w multi po stronie Karsomiru. Na zdrowie chłopaki. Sojusz rzecz święta.

Ureus: Po wygranej wojnie z marszu weszli pomóc sojusznikom w multi i obronie Karsomiru. Wiele różnych rzeczy można powiedzieć o Esakisie ale sojusznik z niego jest b. dobry.
    Rasówka: 2xElfy; 2xKrasnoludy; 2xHobbici; 1xGobliny; 3xOżywieńcy; 2xGnomy; 1xPlemiona Feniksa;

14. [+11] Talia Smoków - 537.3k gleby i 0 siły
    Kantare: wygrali w Camorrą po 20-21 (??) dniach regularnej naparzanki, pech chciał, że w trakcie wojny ONA miała urlop i nie mogła jej relacjonować sad.gif na koniec erki będzie topka, obecnie sim

Elt: Koalicja Olbrachta. Gruby, Saba I Hravala. Całkiem niezły skład. Długo się tłukli z Camorrą Arisza ale ostatecznie wygrali. Niezgorszy potencjał 1 na 1. Czyżby mieli powalczyć o zwycięstwo?

Ureus: I znów Olbi. On chyba nie ma co w pracy robić. Zawalczyliśmy jedną wojnę ale za to jaką. Długa jak włoskie spagetthi i równie dobra. Gruby się długo męczył aż zamęczył chyba z 3 GDW przeciwnika. Ale dał rade.
    Rasówka: 1xElfy; 3xKrasnoludy; 1xHobbici; 2xGobliny; 1xOżywieńcy; 3xBr-Ougowie; 1xPlemiona Feniksa; 1xMeduzy;

15. [-10] Gods of War - 511k gleby i atack_ico.gif 5.5M magic_ico.gif 3.6M def_ico.gif 3.6M zlo_ico.gif 3.2M siły
    Kantare: Tutek i Rumcajsek na naukach u Efreeta, pierwsza wojna wygrana z ELYSIUM, obecnie remisują z Neptune, jak będzie czas pokaże smile.gif

Elt: Szkoleniówka Ifryta gdzie doucza się Tutek. Bardzo dobry pomysł I mam nadzieję, że przyniesie dobre owoce. Obecnie tłuką się z którąś z koalek Kantarego. Z topiku wnioskuję, że remis. Jak już wspomniałem Ifryt nie jedną dobrą koalkę obił więc koalka ma potencjał na czarnego konia.

Ureus: Koalka Efreet. Odstają glebowo od przeciwnika ale chyba jeszcze wszystko może się zdarzyć. Jeżeli przejdą Neptune to na koniec ery mogą być dość wysoko. Narazie muszą odrabiać straty. Po poprzedniej erze słyszałem że Efreet to świetny GD, ciekawe czy on dowodzi.
    Rasówka: 2xKrasnoludy; 2xGobliny; 3xOżywieńcy; 1xBr-Ougowie; 2xGnomy; 3xPlemiona Feniksa;

16. [-2] Old Dogs - 529.4k gleby i zlo_ico.gif 836.7k siły
    Kantare: nie znam koalki sad.gif szybka wygrana z Tymczasowa, obecnie w dyplomacji notka z 12 lipca, że niedługo będa się bić z A4, czekamy smile.gif

Elt: Koalicja-zlepek która jednak jest obecnie pełną 13stogubową koalką. Gd jest Siwers, ale może dowodzi imperator/imperatorka? Kto wie:) Ograli Tymczasową i niedługo będą musieli stawić opór krakersowi. Lekko nie będzie panowie i panie.

Ureus: Siwers GD? A gdzie on nie dowodzi? Zbieranina klików która nie powinna stawiać dużego oporu A4 w której krakers dowodzi. Krótka wojna i szybki spadek.
    Rasówka: 2xElfy; 2xKrasnoludy; 2xHobbici; 2xGobliny; 4xGnomy; 1xPlemiona Feniksa;

17. [-1] Lords of Shadow - 528.9k gleby i atack_ico.gif 37.8M magic_ico.gif 6.2M def_ico.gif 39.8M siły
    Kantare: 2 wygrane wojny, epizod w multi i przycinka, żeby zawalczyć z HU, coś mi się zdaję, że czeka ich kolejne wklepywanie gleby w panel...

Elt: Ekipa Słonia z Wave’m, Klosiem i Entisem w składzie. Jest na Gd jeszcze niejaki Minsec, którego jednakże nie miałem okazji poznać i nie kojarzę. Ograli Tymczasową i Wolves’y Wickeda. Z erki na erkę coraz lepiej. Trzymam kciuki chłopaki. Może pokusicie się o wygranie erki?

Ureus: Koalka Słonia. Duża przycinka do HU. Mogli poczekać parę dni i zawalczyć z kimś innym, ale podobno ziemie HU są dobrze naworzone i się chłopaki z LOS skusili. Pewnie jakieś zielsko będą sadzić, chmiel lub inne podobno biggrin.gif

Rasówka: 2xKrasnoludy; 1xHobbici; 1xGobliny; 2xOżywieńcy; 3xBr-Ougowie; 2xGnomy; 2xOrkowie;

18. [-2] HeroesUnion - 527.9k gleby i atack_ico.gif 15.8M magic_ico.gif 9.8M def_ico.gif 21M siły
    Kantare: koalicja przeklęta przez Boskiego Ure, ale chyba pomylił zaklęcia... najpierw zlali Hollywood Undead, obecnie będą lać Lords of Shadow, raczej wygrają, jeden z faworytów ery

Elt: Koalicja Ediego. Niezgorsi Gd. Wygrali z jakąś nową koalką bez problemów. Zaraz będą się bić z ekipa Słonia. Przewiduję wyrównany pojedynek. Więcej nie skomentuję, bo Edi zacznie mnie zaraz prostować długim postem.

Ureus: Moja ulubiona koalka. Ciekawe co Edi wymyśli w tej erze. W poprzedniej mimo sukcesów wolał oddać ziemie w multi. W tej myślę że poprostu tak wysoko już nie zajdą i przegrają przynajmniej jedną wojnę. Niemniej daje im 0 szanse na wygranie ery.
    Rasówka: 2xKrasnoludy; 2xHobbici; 1xGobliny; 2xBr-Ougowie; 4xGnomy; 2xPlemiona Feniksa;

19. [-1] Olath Taur - 518.4k gleby i atack_ico.gif 7.9M def_ico.gif 7M zlo_ico.gif 311.3k siły
    Wiadomość od Endera
    po pierwsze koalka jest moja czyli Endera smile.gif
    Viher Główny Głowno Dowodzący
    na funkcjach GD: Even, Chudy, Dzidek, Yanyeznaju

Kantare: wygrana z Possesseds, nieprzyjemny epizod z multi, ale są przykładem, że jak się chce to można się dogadać smile.gif obecnie dogadują wojenkę z Morenowe Wzgórza, powinni wygrać

Elt: koalka Wihera jak dobrze kojarzę. Szybki wywieźli zdaje się Wasyla, po czym dostali prewenta od Blooda. Wwyszli bez roszczeń. Jakże miło z ich strony:) Wśród Gd widzę Dzidka, Chudego i chyba Valdora. Super-pro-top to nie jest ale zobaczymy co ekipa ugra.

Ureus: Weszli na krótko do multi żeby pokazać że nie lubią preventów na siebie. Obili troszkę CT i teraz szykują się do wojny 1v1 z tymi poniżej. Wojna będzie raczej wyrównana i ciężko obstawić zwycięzce.
    Rasówka: 1xElfy; 2xKrasnoludy; 1xHobbici; 2xOżywieńcy; 3xBr-Ougowie; 2xPlemiona Feniksa; 2xMeduzy;

20. [-3] Morenowe Wzgórza - 523.9k gleby i 0 siły
    Kantare: przegrana z Wyganem, wygrana z MA, obecnie prawdopodobnie wojna z OT

Elt: koalicja Ireny (?). Kilku Gd których nie kojarzę poza combem. Porażka z Wygranem i zwycięstwo z Morbid Angel. Obserwuje tą koalkę od paru er... długo istnieje i ostatnio powoli rusza do przodu czy to za sprawą doświadczenia, wzmocnień kadrowych czy skurczenia serwera. Trzymam kciuki za jedyną koalicję w top gdzie impuje kobieta (?).

Ureus: Szykują sie do 3 wojny w tej erze podczas gdy niektórzy dopiero skończyli 1 biggrin.gif Szybcy są, w oddawaniu i braniu ziemi. Pierwsza wojna to farma na rzecz Wygana. W drugie dla odmiany sfarmili Vasyla. Teraz szykuje się większe wyzwanie. Na koniec ery stawiam że będą w okolicach obecnego miejsca.
    Rasówka: 2xKrasnoludy; 1xHobbici; 1xGobliny; 2xOżywieńcy; 3xBr-Ougowie; 2xGnomy; 2xPlemiona Feniksa;
    Podsumowując:

• awansów: 4

• spadków: 8

• bez zmian: 6

• nowych: 2
    Top20 opuściły koalicje:

• 4fun

• SPQR

This post has been edited by Grubaluk on Jul 19 2011, 8:24:21

--------------------
RawLand, Ziemia Niczyja, Golden Glory, Dark Heroes, Wujek Stefan, Sterczący Sutek, Winds of Darkness, Slipknot, Eire, Narrenturm, Czarcie Królestwo, Wake of Gods, Talia Smoków, Via Sanguinius, Drużyna i wiele innych
Add to friends list
PMEmail PosterGadu-Gadu
Biger
Written: Aug 1 2011, 15:10:08
Quote Post
Ogr

Serwer CZ:

Top 10 - 50 dnia Ery 13 Władców
Skromna topka, bardziej z tych lekkostrawnych/klasycznych.

1. The Lord of theRings
Koalicja Wygana, dowodzi Maniek ale ostatnio coraz częściej Ygg, pewnie ze względu na wakacyjne wojaże Mańka. Idą dość mocno do przodu, lekko rozprawili się z Morenowymi Wzgórzami, następnie jeszcze szybciej z ResurrectedClockwork. Obecnie biją się z Keltoi Kantarego. Wojna od dawna wygląda na wygraną nie mniej jakoś albo nie mają już pary na dobicie przeciwnika albo po prostu expią gienki ze względu na brak potencjalnego następnego rywala. Jeden z faworytów do wygrania ery.

2. Sh-Éire
Koalicja Perhelisa, dowodzi Cny. Wygrali ze swoim bliźniakiem/bliźniaczką Eire dość pewnie, jeszcze pewniej z RuskiCyrk. Obecnie czekają nie wiadomo na co, mieli oferty wojen ale jakoś nie kwapią się aby się umówić. Wychodzi na to, że została im koalicja Alternatywy 4, jak nie z nimi to posimują trochę.
Dość mocna koalicja biorąc pod uwagę obecny stan servera nie mniej do faworytów końcowego zwycięstwa bym ich nie zaliczył

3. Alternatywy 4
Koalicja Kilgora, dowodzi Krakers. Dość nieoczekiwanie wygrali z potencjalnie silnym Chaos A.D., następnie po ogromnych męczarniach wygrali z Old Dogs. Ciężko ocenić poziom koalicji, powiedzmy, że dość silna (same wojny się przecież nie wygrały) jednak na wygranie ery to za mało. Obecnie nie mają przeciwnika, jeśli nie ugadają się z Sh-Eire Perhelisa to sobie sporo posimują.

4. Fortune Faded
Koalicja LoSa. Jak na razie dość niespodziewanie idzie dobrze. Pokonali w ładnym stylu dość silne Mar-nu-Falmar dowodzone przez gagulka oraz po ogromnych męczarniach Birds of War dowodzone przez zwola. Obecnie czeka ich tydzień simu, 9 sierpnia zawalczą z Morenowymi Wzgórzami. Koalicja silna ale może braknąć szczęścia w końcowym rozrachunku.

5. Drużyna Peruna
Nie jestem pewny ale to chyba koalicja Olbrachta, dowodzi niejaki/niejaka Ryża Kita. Dość spokojnie ale do przodu, uporali się z Futhark oraz Belhaven. Dzisiaj rusza im wojna z Lords of Shadow i wg. mnie na tym poziomie ich przygoda się zakończy. Nic więcej napisać nie mogę ponieważ ich za mało znam ale powodzenia

6. Lords of Shadow
Koalicja Słonia (Slonia?) dowodzona przez Kłosia (Klosia?) - sorki panowie ale nigdy nie pamiętam czy macie w nickach "l" czy "ł". Niemniej mocna ekipa, coby nie powiedzieć wg. mnie jeden z faworytów do wygrania ery. Pokonali Tymczasową oraz w ekspresowym tempie Wolves, następnie małe zamieszanie po czym kolejna regularna wojna z HeroesUnion zakończona wygraną po tygodniu zmagań. Dzisiaj rusza im wojna z Drużyna Peruna i powinni dość szybko i pewnie wygrać

7. Morenowe Wzgórza
Nie znam nicku Imperatora ale wychodzi na to, że to jednak Imperatorka, tylko jakoś się ukrywa. Dowodzi corrim. Ciężko ocenić koalicję bo ich mało znam. Na początek przegrali z The Lord of theRings ale to raczej nic nie mówi o tej koalicji. Następnie wygrali z Morbid Angel oraz po małym maratonie z Olath Taur. Teraz tydzień simu i wojna z Fortune Faded, faworytami nie są ale czas pokaże.

8. Tactical Ops
Koalicja Krakersa do dresiarskich zabaw. Na początku podymili mocno, rozegrali jedną klasyczną wojnę - wygrana z Kaci na Kacu ale to chyba nie jest ich cel na tą erę. Na chwilę obecną pewnie podziałają jako support dla drugiej koalicji Krakersa - Alternatywy 4, jak się tamtym uda wygrać następną wojnę każda zaprzyjaźniona koalicja na koniec ery się przyda.

9. Keltoi
Koalicja Kantarego, dwie sprawnie wygrane wojny z Anonimowi Alkoholicy oraz z Czyściec. Teraz trafili na ścianę w postaci The Lord of theRings i chyba się od niej odbiją. No ale dzielnie walczą i jak do tej pory koalicja Wygana nie ma sposobu aby ich dobić. Jakby nie trafili na Lotr byli by na koniec ery bardzo wysoko

10. Gods of War
Efreet, Tutek i Rumcajsek, nie wiem w jakiej kolejności ich wymieniać, kto kiedy dowodzi itp. Nie mniej wygląda jakby Tutek z raczkowania starał się chodzić i chyba nieźle idzie. W tydzień uporali się z ELYSIUM oraz ... oraz tyle. Mordują się z Neptune, jakby wychodzili na prostą ale chyba jeszcze trochę im zejdzie. Niezależnie od wyniku wojny to wg. mnie na końcowy triumf szans nie mają, za dużo wrogów, za mało sojuszników a i wygrać trzeba jeszcze 1-2 wojny - a to już za wysoko dla nich

This post has been edited by Biger on Aug 1 2011, 15:14:50

--------------------
Add to friends list
PMEmail PosterGadu-Gadu

0 User(s) are reading this topic (0 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

Topic OptionsPages: (2) [1] 2  Reply to this topicStart new topicStart Poll