Statistics:
Dzień ery 183 / ~105
Kingdoms:
Active        212
Created today11
Total            1584
Aliances:
Active        25
Total            185
TOP1: Arkona
Wars:
Declared2
This Age total320
Thievis actions:
This Age total12698
Spells:
This Age total1104905
Military attacks:
This Age total6953
Help:

Latest news:

Rotacja ras, data startu 48 ery
Jun 05 2018, 11:43

more:RSSCafe News
Last posts:

Informacja prasowa RedDragon

Źródła informacji o grze:
http://www.reddragon.pl/about.php - wprowadzenie do gry
http://www.reddragon.pl/press.php - napisali o nas
http://pl.wikipedia.org/wiki/Red_Dragon_(gra_internetowa)

Linki:
Strona główna - www.reddragon.pl
Dracopedia - dracopedia.pl
Komiks - komiks.reddragon.pl

Gotowe do wykorzystania:
http://dracopedia.pl/Gotowe_teksty_BBCODE - gotowe teksty sformatowane z BBCODE
http://www.reddragon.pl/i/g/grafiki.html - elementy graficzne
Zawartość jest cały czas poszerzana - dodawane są nowe teksty i grafiki.

RedDragon - gra strategiczna online

RedDragon to kultowa gra strategiczna przez przeglądarkę, ma ponad 9 lat i jest jeżeli nie pierwszą tego rodzaju w tej części europy, to z pewnością najdłużej z powodzeniem graną. Cokolwiek było przed RedDragonem zginęło w pomroce dziejów. Tak długie powodzenie gra zawdzięcza faktowi, że jest o wiele bardziej rozbudowana niż inne, stawia dużo większy nacisk na grę zespołową tworząc ciekawą społeczność, oraz jest cały czas rozwijana i ulepszana.

Pierwsza ważna rzecz, w czasach gier bezpłatnych, które jednak zawierają konta premium, oficerów, rubiny, perły czy dowolną inną formę wyciągania od graczy realnych pieniędzy, by zapewnić sobie przewagę w grze, RedDragon jako jedyny oferuje uczciwe podejście do tematu płatności - wszystkie księstwa są sobie równe. W praktyce na dodatkowe księstwa decydują się gracze, którzy chcą przy RD spędzić więcej czasu, albo grać ze znajomymi w więcej niż jednej koalicji, nie decyduje to jednak w żaden sposób o zwycięstwie.

Spędzanie czasu to druga poważna różnica, RedDragon jest grą turową - nie ma potrzeby siedzieć przy niej 24 godziny na dobę. Codziennie dostajemy swoją porcję tur, które odgrywamy zarabiając na kolejny dzień wojny, oraz szykując to wszystko, co chcemy przeciwstawić nieprzyjacielowi. W nocy skutki działań wojennych są przeliczane i następnego dnia cieszymy się z sukcesów lub smucimy porażkami i szykujemy kolejny plan podboju ziem wroga.

Gra ma też wady, pierwszą i podstawową jest to co jeszcze niedawno wymienialiśmy jako zaletę - stopień rozbudowania. Nie ma tutaj tak, że siądziemy, coś zabijamy i wydaje nam się, że już super gramy. Do RedDragona trzeba naprawdę przysiąść, poświęcić nieco czasu na naukę i rozgryzienie tego wszystkiego. Pomocą mogą być tu koalicje szkoleniowe, ale ciągle osoba która chce sobie poklikać w kolorowe obrazki nie ma tu czego szukać, bez myślenia się nie da.

To generuje drugą, powiedzmy, wadę. Gra ma mniej graczy, niż te najpopularniejsze masówki. Ale też ma ich dość do dobrego grania, a jednocześnie jest bardziej elitarna, średnia wieku graczy jak i ich poziom są nieco wyższe.

Z całą pewnością można RedDragona polecić jako inteligentną rozrywkę na długo i co ważne dostępną naprawdę bezpłatnie.

Nowa era - `Wiek Żywych Trupów` (04.01.2009)

4 stycznia ruszyła kolejna - 18 już - era gry, a w niej same nowości...

Era zyskała nazwę Wiek Żywych Trupów za sprawą nowej rasy - Ożywieńców: wprowadzają oni do gry odmienną `nieżywą` ekonomię i Drakolicze - wskrzeszone smoki.

Ale to nie koniec zmian, m.in. poszerzona została ochrona dla nowych graczy oraz zakładając koalicje dla innych w promocji mogą dostać oni dodatkowe księstwa.

Na zwycięzców ery czekają wartościowe nagrody rzeczowe - 17 sztuk strategicznej gry planszowej Rice Wars.
Partners:
powered by Aster

Margonem MMORPG Kosmiczni Wojownicy - Darmowa gra przeglądarkowa World Of Warcraft - HellGround.pl Knights.pl Gry internetowe
(more)