Statistics:
Dzień ery 183 / ~105
Kingdoms:
Active        212
Created today11
Total            1584
Aliances:
Active        25
Total            185
TOP1: Arkona
Wars:
Declared2
This Age total320
Thievis actions:
This Age total12698
Spells:
This Age total1104905
Military attacks:
This Age total6953
Help:

Latest news:

Rotacja ras, data startu 48 ery
Jun 05 2018, 11:43

more:RSSCafe News
Last posts:

RedDragon's Pantheon

Thou hast entered a place where history lies, the history of the RedDragon. In this Pantheon thou shall find all the details about winners of each consecutive age. Enjoy...


Choose an age:


I, II, III, IV, V, VI, VII, VIII
I n.r., II n.r., III n.r., IV n.r., V n.r.

Second Age of New Reckoning also known as The Age of Elve's Return on day 100 has been ended with the construction of

 the Last Judgement Palace

the Last Judgement Palace

by alliance::

Gnome Nightmare

consisting of::

Księstwo Rasa Gracz
Ty Draniu! (imp) Gnomy Billbrama
Bagaż (GD) Gnomy Tombor
Susan Sto Helit(GD) Nekromanci Deadi
Niania Ogg Nekromanci Lipski
Dobrý voják Švejk Br-Oug Roboute
Iron Lion Zion Br-Oug henoch
El Diablo Elfy Schizm
Ayrton Senna Gnomy Sean
Bij, zabij! Gnomy Losak
Havelock Vetinari Gnomy Fiołek
KłopotliwyStarszyPan Gnomy Keeperek
Land Of Parkour Gnomy Wygan
Splot trąbka Gnomy nazir
Argentyna Krasnoludy Ralf
Małe to takie Krasnoludy Sedun
L.G. rocks my socks Ludzie Ares
Dark Psotnik Hobbici ZakiKronika Ery


- Wciąga mnie! Co się ze mną dzieje ? - krzyczę głośno. Spadam na coś twardego, jakby na ziemię, boję się ruszyć, boję się sprawdzić czy czuję ból, czy żyję! Minęła chwila, otwieram oczy, z początku widze tylko zarysy jakichś postaci, promienie słońca rażą moje oczy. Po krótkiej chwili moje oczy przyzwyczajają się do światła. Szare plamy zaczynają nabierać kształtu. (...)

Trzeci dzień z rzędu przekładam stronice starożytnych ksiąg. Staram się zrozumieć co ja tutaj robię, gdzie jestem? Księgi te mówią o jakimś Czerwonym Smoku! O Sądzie Ostatecznym, o najpotężniejszych wojownikach tego świata. Co za brednie... A może to prawda? Nie codziennie widuje się niebieskie ludziki - uśmiechnąłem się ironicznie, myśląc o dżinach, i czytałem dalej. Zaczynałem wszystko powoli rozumieć. Nagle, ku mojemu zdziwieniu, podbiega do mnie posłaniec. Zdyszany, wręcza mi list, list od Imperatora Same Shit Day by Day, chcą abym się do nich przyłączył. Zgadzam się. Z ksiąg tu zgromadzonych wynika, że są silni. Dobrze jest mieć silnych przyjaciół, a jeszcze lepiej być silnym samemu! (...)

Moja kraina kwitnie, przyłączenie się do nich dało mi ogrom korzyści. Mogę spokojnie przeglądać wszelkie raporty dotyczące sytuacji spoza moich granic. Moi szpiedzy donoszą mi o najpotężniejszych tego świata, toczą oni nieustanne wojny, wyniszczają się, głupcy! A może tak trzeba by istnieć, by być jedynymi, być najlepszymi?! Nic nie mówiące mi nazwy takie jak :Academy, Eldorado, Phish Maelthra. Ale z raportów wynika, że są jedymi z najlepszych! Moje myśli burzy wrzask wbiegajacego, ledwie zipiącego posłańca. - Wojna z Braterstwem Wilków! - krzyczy, i natychmiast wybiega! Miażdżymy przeciwnika. Moi "mistrzowie" kierujący poczynaniami magów, jednoczący ich moc wspaniale sobie radzą, wszyscy z naszego sojuszu wspaniale sobie radzą! Nic już nie stoi nam na przeszkodzie aby zagarnąć ziemię przeciwnika. Zaczęto o nas mówić, co prawda nie wróżono nam długiej przyszłości, ale byliśmy wymieniani jako jedni z silniejszych! Byłem dumny, że mogłem w tym uczestniczyć. Przeciwnicy wciąż nas lekceważyli. (...)

W między czasie Imperator Freedom PL miał się z czego cieszyć. Po zmiażdżeniu przeciwnika sa uważani za najpotężniejszych. Nie trwa to jednak za długo. Kolejnego dnia, czterdziestego szóstego rachuby tego świata na ustach wszystkich jest Academy, które pokonało armie Shimpu. Wciąż przeglądam raporty, wciąż wysłuchuję różnych opinii. Mijają kolejne dni. Wciąż powtarzały sie te same potęgi tego świata: Winterdemons, Sith Council, WarriorsOf TheWorld i wiele, wiele innych. (...)

Kolejna wojna! W ostatniej chwilii Bushido Warriors wycofało się z negocjacji, jednak ich miejsce zastąpili wojownicy z koalicji Eire. Miazga, masakra kałuże krwii, już pierwszego dnia. Przeciwnicy wycofują się ze swych terytoriów, ha! Z naszych terytoriów! Wygraliśmy! Od dzisiaj jesteśmy wymieniani jednym tchem z takimi potęgami jak: Academy, Phish Maelthra, WOSM Clan i Rozbujany Trabant. Po okresie pokoju, wśród najsilniejszych zaczyna wrzeć. Na szczycie jednak wiele się nie zmieniało. Academy i ich sojusznicy, miedzy innymi Winterdemons, rozdawali karty. Spokojnie wysyłali patrole na swe granice. Nikt ich nie nękał. Wzbudzali zbyt wielki strach, byli zbyt potężni i nie musieli się niczego obawiać. W międzyczasie zmiażdżyli przymierze cienia, które próbowało wzbogacać się niszcząc słabe, dużo słabsze księstwa. Jest to przez wielu uważane w tym świecie, świecie walki, za niegodne. (...)

Do elitarnego grona "wielkich" dołącza Imperator Gnome Nightmare wraz ze swoimi kompanami. Gnome Nightmare... już gdzieś słyszałem tą nazwę. Hmm.... Taaak! Już wiem! Kroniki bibliotekarza, spisał wszystko! Już na początku pokazywali swą siłę teraz ją ostatecznie potwierdzili. Obserwatorzy donoszą, iż pokonali oni NNii !! bez większych problemów, chyba ich przeciwnikom zabrakło werwy. (...)

Nieśmiertelni zorganizowali coroczny bankiet. Ucztę na której przy stole zasiadali oni i śmiertelni władcy krain tego świata. Po wspaniałym bankiecie wyszedł na jaw pewien incydent. Imperator Shum, nazywany wielkim dowódcą wojsk Kac z Rana. Pfff.... kpiny ludzie! Korzystał z szamańskiej magii, zabronionej w świecie nad którym swe skrzydla rozpościera Czerwony Smok! Pokonany, opluty potokiem wulgarnych słów został ukarany przez nieśmiertelnych. (...)

Zostaliśmy zmiażdżeni. Wycofuję swoich ludzi, ogłaszam ewakuację, moi sojusznicy czynią podobnie. Uznajemy wyższość Phish Maelthra. Przytłoczeni porażką przygotowujemy się do najprawdopodobniej ostatniej bitwy tej ery. Podczas zajmowania dogodnych pozycji do ataku, rozchodzą sie wieści, iż rozpoczął sie bój o Pałac Sądu Ostatecznego. Wszyscy wyczekiwali, czekali na dogodny moment by uderzyć! Zaatakowali! Za późno, Gnome Nightmare pokazali swą wielkość, swe przeznaczenie. Jako pierwsi stanęli przed w pełni ukończonym pałacem. Było to zwieńczenie ich pracy, nagroda za te wieki walk. Nagroda dla ich Imperatora, mistrza pojedynków słownych, doskonałego stratega. Nagroda dla ich dowódców i ich rycerzy! Dziś chyle przed wami czoło. Wiwat Gnome Nightmare!

autor: Aevilion

Partners:
powered by Aster

Margonem MMORPG Kosmiczni Wojownicy - Darmowa gra przeglądarkowa World Of Warcraft - HellGround.pl Knights.pl Gry internetowe
(more)